Öneri Nasıl gelişmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ChaoSquaL tarafından 8 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ChaoSquaL

ChaoSquaL User

Gemim tp goliat yani goliath veteran enforcerda var lazerlerim 3 pro lazer - 8 lf4 - 2 lf4 magma sondası - 12 lf3 - 2 dağıtıcı lazer3 - 6 sll002(dükkandan 300 bin credilik olan mor bi lazer) lazerlerim bunlar yeni 17 seviye oldum dün oldum pro lazer görevlerimi yapmaya devam ediyorum 4 havocum var 8 irisim var irislerin hepsini geliştirdim hepsi 12 seviye şuanda envanterimde 335 oil var 1 oil eksik 336 olunca 8 irisin hepsini 16 seviye yapabilirim sizce yapmalımıyım 12 seviye yaptıktan sonra sanki bi hasar artışı olmadı gibi geldi bana :) droit düzenleri olarak burgu ve güve var petim var 11 seviye 3. Seviye kamikaze - oto yağma - oto hammadde modülleri var 2 adet 3 seviye radar var birde o kadar apis ve zeus durumum şuanda apis 6 parça - zeus 2 parça elimde şuan 10k rinuks var kasmaya devam ediyorum pro görevlerini yaparken kasılıyor zaten 200m credi var 50k uri var 187 adet yeşil ganimet anahtarım var bu anahtarlarla pro lazer mi yapmalıyım yoksa zeus gününde kutumu açmalımıyım vaktim oldukça pala toplayıp zeta yapıyorum şuana kadar 3 zeta yaptım toplamda 11 arge puanım var hiç birşeye vermedim argeden anlamıyorum sizce hangilerine vermeliyim birde uriyle artık ne yapmalıyım nereye harcamalıyım petin modül protokol lazer slotlarını filan açayım mı vaktinizi ayırıp sorularımı cevaplar bi yol gösterir bi yol çizerseniz benim için çok memnun olurum şimdiden hepinize teşekkürler.

2. Sana tavsiyem grupla birlikte pro lazer görevlerini bitirmeye çalış oradan 10pro lazer gelecek. Vakit buldukça pala topluyorum demişsin zeta ortalama 1700-2000 civarı ggye açılıyor 2000 gg kasınca phonex gemisine geçis yapıp gg leri öyle bas kapı olunca kapıyı aç kalan ggleri basmaya devam et. x2 günleri var onları takvimden takip edebilirsin ya da galaksi kapıları sekmesine tıkladığında zaten orda yazıyor dikkat et öyle gir bunları biliyorsundur ama bilmediğini varsayarak anlatıyorum.Hafta içi x2 olduğunda ve özel ödüllü günlerde zetayı yaparsan hem o gün verilen özel ödülü alırsın hem havoc gelirse 2tane havoc geliyor x2 gününde hem de sayborg hammerclaw gemisi kazanma şansın olur. x2 olmayan günde zeta açma. zeus gününde kutu açmaya çalış mümkün olduğunca harita değiştirerek toplamaya çalış 1haritada hiç bir şey çıkmıyorsa başka haritaya geçiş yap. Kutulardan lf3-lf4 kalkan falan çıkma şansı da var. Diroitlerini şimdilik geliştirmeni tavsiye etmiyorum yanlış bilmiyorsam sadece geliştirdiğin diroite %6 hasar %10 kalkan bonusu veriyor bonuslar birikmiyor. uridium harcamana gerek yok uridiumu biriktirebilirsin zetaya basabilirsin. Forumda arge demo programı var onu indirip kurabilirsin ayrıca forumda argeyle ilgili çok fazla konu açıldı. Nasıl bir yol izlemek istediğine göre argeyi dizme değişiyor ama eğer sürekli yaratık keserek kasılmak istiyorsan o argeyi kesin olarak yapmanı tavsiye ederim 11 arge ile açamazsın ama zeta yaptıkça gelen argelerle yapabilirsin. yaratık veya kasılma argesi olarak arattığında bir şeyler bulabilirsin. Günlük görevleri de yapmayı unutma onlardan da güzel gg ve arge geliyor. Gemi olarak da mümkünse venom yaratık keserken yeteneği çok işine yarayacaktır yoksa hasar veren goliath tasarımını kullanabilirsin. Hatta önümüzdeki etkinlikte venoma sanırsam %15 ekstra hasar modülü gelecek o görevleri yapıp venom modülünü almanı şiddetle öneriyorum. Şuan aklıma gelip de yazabildiklerim bunlar.

3. ChaoSquaL

ChaoSquaL User

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için peki bir şey sorucam irisleri ne zaman geliştirmeliyim şuan için geliştirme demişsin birde yeşil ganimet anahtarlarını ne zaman pro lazer birleştirmek için kullanmalıyım apis zeus aldıktan sonra mı birde uridum ile kapı ya basmak pek mantıklı gelmedi bana pala ile zaten kapı açıyorum o yüzden uridumu harcayabileceğim başka bi yer var mı

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz tarafımca daha uygun bir köşeye taşınmıştır.

Size direk olarak erken oyunda yapmanız gerekenin Prometheus Lazer Topu kasmanız olduğunu söylemek isterim. Yeşil ganimet anahtarlarınız çok önemli olduğunu anlamşsınızdır. Boş yere kesinlikle harcamayınız. Yetenek Ağacı paunlarınız ve Prometheus Lazer Topunuz için yeşil ganimet anahtarlarınızı Zeta kapısından kasabilirsiniz. Düzenli olarak haftada en az 2 veya 3 Zeta Kapısı yapın x-BL haritasında grup halinde (mümkünse klan bulun klanınız ile kasılın) yoğun bir şekilde kasılın. Unutmayın birlikten kuvvet doğar. Şimdiden başarılar dilerim. Diğer oyuncu arkadaşlarımızın da yorumlarını ve tavsiyelerini de bekleyin.

İyi Forumlar.

5. ChaoSquaL

ChaoSquaL User

Modum yani anahtarları zeus gününde açmayıp pro lazer mi yapayım anlamadım zaten söylediklerinizin hepsini yaptığımı belirtmiştim yazımda

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Zeus droidi için henüz aceleniz olduğunu zannetmiyorum. Lazer Toplarınızı tamamlarsanız kasılma hızınız artıcaktır.

İyi Forumlar.