Nasıl Gidiyor?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve SilentsKiller tarafından 13 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar 1 aya yakındır seprom atmak için bile girdiğim yok oyuna. Bigpointte düzelme alametleri var mı yoksa aynı tas aynı hamam mı diye sormak için uğrayayım dedim:)

2. Bir ay çok kısa zaman darkorbit için,köprünün altından çok sular akması lazımki geri döndüğünüzde bir şeylerin değiştiğini fark etmeniz için.İşi şakasıda gerçeğide bu hafta sonu aynı oyun donmaları sürüyor.Reset'ten sonra biraz düzeliyor yoğunluk saatlerinde yine donmalar ve şikayetler başlıyor.Düzelir umudu ile bekliyoruz.;)

SilentsKiller bunu beğendi.
  3. Bykurt21

Bykurt21 User

Seproma devam et :)

4. 1 ay önce olan yeniden bağlan olayı yüzünden girmiyorsan düzeldi rahatlıkla gir diyebilirim. *DELİBEDRİ*'nin de dediği gibi haftasonu yine donmalar yaşanıyor ama yıllardır o problemle iç içe yaşadığımız için alıştık :D

5. Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.
    Teknik sorunlar üzerinde çalışmalar yapılıp iyileştirmelerle beraber sunucular daha iyi bir duruma getirilmiştir.
    Açılan test sunucularında yapılan denemeler normal sunuculara da uygulanmıştır,sonuçlar olumlu olarak yansımıştır.
    Hafta sonu arada meydana gelen teknik sıkıntıları da raporlamaktayız, sonuçların olumlu olacağını düşünmekteyiz.

İyi forumlar.

6. Az bir ışık görsem tünelin ucunda devam ederim ama o 2 click çok ağır geliyor bana söz konusu bigpoint olunca..

Bykurt21 bunu beğendi.
  7. helebidur2

helebidur2 User

oyuna epey yenlik geliyor.yeni haritalar yeni gemiler seprom birleştirme

8. Bu duruma uygun bir şarkı sözü var unut sevme beni bu aşkın sonu hüsran diye devam eder.Umutsuz değilim ama karamsarlığımıda bir kenera bırakamıyorum.Şuan aktif bir etkinlik yok olduğu zaman yine aynı sorunlarla karşılaşacağımız neredeyse kesin gibi.Hafta sonları donmaları örnek ve yardımcı olunamadığıda bir gerçek.;)

Son düzenlenen: 14 Kasım 2018
  9. helebidur2

helebidur2 User

yarın hitaç başlıyo 23 dede prometeus etkinliği var..gerçi senin oynamaya niyetin yok.:mad:

10. Ben mi bir oyunu oynamak için kendimi zorlamalıyım yoksa oyun mu beni kendine çekmeli? Bunu bir düşünün bence :)