Nasıl Güçlü Olunur?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KroSName tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KroSName

KroSName User

Herkez gibi 90 100 k falan vurmak istiyorum 40 k üstü vursamda yeter. Neler almam lazım, ne yapmam lazım tavsiyeleriniz bekliyorum.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Hasar için istiyorsanız

İlk olarak 24 arge dizilimi ile argenizi geliştirmelisiniz.

Apis ve zeusunuz olmalı.

Diroitleriniz 16 .seviye olmalı

Havoclarınız full olmalı.

Lf4 sayınız fazla olmalı bu lf4ler gelişmiş olmalı.

Ayrıca kullandığınız uçuş düzenleri seprom beslemesi güçlendiriciler ben temel olanları yazdım sizlere :)

İyi forumlar

3. Rehber

Rehber Guest

Merhaba ,

Geminizin şu anki durumunu yazarsanız,arkadaşlardan güzel fikirler gelir.

İyi forumlar.

4. KroSName

KroSName User

Goliath, 2 iris 6 flax gemi full lf3 droitlerde lf3 var bazılarında lf2. Pet'im var.
    apis ve zeusun iristen farkı nedir ? havoc nedir ?

5. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Havoc zeta kapısınısını yaparak kazanılmış bir droit tasarımıdır. Ayrıntılı bilgi için burayı inceleyiniz.
    Apis ve zeus droitleri için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar

6. KroSName

KroSName User

Şimdi 8 İris Alırsak, bu 2 sinden alabiliyomuyuz ? en fazla 10 mu yani.

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Güçlü olmak adına şunlar yapılabilir geminize full elit hız takarak kutu toplayabilir katlayıcıda alırsanız pvp haritalarında hem uri hemde gg toplayarak gelişim sağlayabilirsiniz bence biraz erken hemen herşey olmuyor ama zamanla hem apis Zeus hemde LF4 yaparak güçlü vurabilirsiniz

Apis ve Zeus diğer diroidlerden farkı yoktur yalnız olmayanlara göre bir kaç adım daha ilerde olabilirsiniz çünki içlerine koyacak olduğunuz lazer ve kalkanlar ile daha farklı bir vuruş ve kalkan gücü elde edebilirsiniz

Havoc ise zeta kapısı yaparak şansınıza bağlı olarak elde edebileceğiniz bir tasarımdır ve mevcut diroidlerinizi bu tasarım ile tamamladığınızda %10 luk bir vuruş farkı kazanırsınız yani diyelimki 8 irisiniz var bu tasarımın etkisi olabilmesi için 8 irisinizin tamamında olması lazımdır yani 8 var 7 tane takılı ise bir işe yaramaz tam olmak zorundadır.

Diyelimki arge yaptınız ve 23 argeniz var kutu argesi yapmak isterseniz aşağıdaki düzeni yapabilir ve hatta credi biriktirmek isterseniz bu dizilimi yapabilirsiniz hem katlayıcı hemde arge dizilimi ile farklı miktarlarda uri biriktirebilirsiniz tahmini olarak günde 20bin uri toplasanız 10 günde 200 bin uriniz 30 günde 600 bin uriniz ve bunun yanında kapı açmak için gg leriniz olacaktır şimdi birde oyun bizlere cephane kısıtlamasıda yapmadığı için daha fazla elit lazer ve roketiniz olacaktır.

Kısa zaman yani 3 yada 4 ayda standart üstü bir gemi yapabilirsiniz kazandığınız urileri ister ganimet anahtarı alarak da değerlendirebilir özellikle Zeus gününde açarsanız hem apis hem Zeus hemde LF4 bulma şansınız olacaktır.

Ve evet 10 iristen fazlası olmuyor.

8. KroSName

KroSName User

Çok Teşekkürler, bu arge gösterdikleriniz önerdikleriniz mi ?

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

ARGE dizilimi benim şuan kullandığım dizilimdir ve şuan size ne yazmışsam aynı yönde 5 aydır ilerliyorum şuan argem 33 tür ve apis ve zeusum da vardır 8 lf4 bir gemi yapmış bulunuyorum hiç bir geliştirme olmasada bence bana şuan yetmektedir katlayıcı ve indirim paketim vardır ayda 1mil yakın uri kasmaktayım bu bazen oynamama günlerimde 500bin civarı olabilmektedir 5 havoc yaptım ve şuan yoluma bir oyuncu olarak devam ediyorum ve şunuda unutmayınız zaman ile olacak şeylerdir hiç bir şey için acele etmeyiniz keyif alarak bazı şeylere ulaşmak sizide mutlu edecektir kolay gelsin.

10. KroSName

KroSName User

Çok Teşekkür ederim. Birde saldırı (savaş) arge tablosunu varsa elinizde verebilirmisiniz ?

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

21 arge dizilimi

Gemi Gövdesi I 2/2
    Mühendis 1/5
    Kalkan Enerjisi 2/5
    Kelle avcısı I 2/2
    Gemi Gövdesi II 3/3
    Kalkan sıklığı 5/5
    Ayarcı 3/5
    Kelle Avcısı II 3/3

Ayarcı argesini 5/5 yaparsanız daha sağlam olacaktır.

24 arge dizilimi

Gemi Gövdesi I 2/2
    Mühendis 1/5
    Kalkan Enerjisi 5/5
    Kelle avcısı I 2/2
    Gemi Gövdesi II 3/3
    Kalkan şıklığı 5/5
    Ayarcı 3/5
    Kelle Avcısı II 3/3

Rehber ve KroSName bunu beğendi.
  12. 40 k vurmak çok zor değil ama 70 80 k vurmak istiyorsan ve hiç uri yatırmayıp avantaj paketleri felan alacaksan 70 80 k vurmak için rahat 1 senen var 40 kyı birkaç ay içinde vurabilirsin 10 lf4,apis,zeusun olsun ve droitlerini geliştir 50 kyı bile görürsün

13. KroSName

KroSName User

uri çekebilirim belki. Urim var mesela zeta kapısı falanmı açağım ne yapacağım ?

14. Öncelikle irisler,lf3 ve bo2lerini fulle bunlara uri vermemeye çalış açık arttırmadan al daha sonraki hedefin pet alıp 8 level aptıktan sonra oto toplama level 3 alırsın petle beraber kutu toplayıp güzel uri kasarsın birde katlayıcı paketi alırsın 2 aylık 28 tl,sonra argeyi 21 yapıp kalın sıkmak olsun daha sonra droitlerini 8 levele kadar geliştir burdan sonra istersen full zeta yapıp 8 tane havoc çıkarıp fll havoc ol %10 hasar verirsin yada apisten sonra zetaya başla 9 havoc yap apisi nasıl alıcam dersen 300-400 arası anahtar alıp kutu açabilirsin baya parça çıkar diye düşünüyorum sonra %25 apis indirimden komple uriyle alırsın ama benim tavsiyem açıkcası apisten önce zetayı fullemen bu arada droitler 16 level olursa 40 kyı görürsün (tabi birazda lf4'ün olursa)

%25 indirim paketini almayı unutma :) 1 anahtar sana 1.050 uriye gelir %5 vipte olursa :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Kasım 2014
    KroSName bunu beğendi.
  15. Kral-87

Kral-87 User

31 LF-3 rsb x4 karışımı 60k vuruyorum :D sende yapabilirsin ;) tabi sepromlu :(

16. llTheKara

llTheKara User

İlk baş 33 lf3 ve 20bo2 olmaya calis skylabi 20 seviye yap hizli credi kasarsin sonra arge ardindan zeta sonra diroitleri 16. Seviye yap ardinda 24 arge apis ve zeusuda yap al sana ×4 ile 50-60 k :)

skayra1 bunu beğendi.
  17. KroSName

KroSName User

Teşekkür Ederim Bu Doğrultuda İlerleyeceğim.

Hocam, ben zeta kapısını topluyorum zaten şuan. Fakat driotleri 16 level derken anlayamadım ? en fazla 6 değilmiydi ? Petim var. Benim apus mu zeus mu 5 parçası var 1'inde şuan ne ara topladım bilmiyorum :) zeus ve apus tan 1 tanemi yapabiliyoruz ? Güzel Taktik, Kasmaya Çalışırım. Fakat tr2'deyim 2,3 yıllık oyuncuyum çok boş sunucular şuan. Acaba oynamaya değer mi yoksa başka bir sunucudamı başlasam ?

Hiç Karışık Denemedim Şahsen. Ben Düz 20 k Vuruyorum x4 seprom beslemesiyle. Siz düz kaç vuruyorsunuz ?

20bo2 nedir pek anlamadım ? skylab 20 seviye. Zaten 4 saate 2100 promerium gönderip satıyorum. 1.600.000 küsür credits çıkıyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2014
  18. MaXiMuS

MaXiMuS User

Ne ekersen onu biçersin. bazı meyveler vardır uzun sürede yetişir ve okadar tatlıdır ki tadına doyamazsın. böyle bir meyve istiyorsan sabırlı olacaksın adam kesmek baskına gitmek ihaleye girmek yerine ganimet anahtarı ve ekipmanlarına değer vermelisin :)
    bo2 10.000 urilik kalkan, 10.000 urilik kalkan almak yerine ganimet anahtarı almanı tavsiye ederim. Skaylab a gelince seprom 20 olasıya kadar geliştir.

KroSName bunu beğendi.
  19. KroSName

KroSName User

Skylab 20 level hocam hepsi, yani herşey maximum değerinde diyim. Seprom ile besliyorum lazer, roket, kalkan. Birde hocam 700k kalkan yapıyorlar birde jet gibi gidiyorlar ya ben onu anlayamadım ? nasıl kasıyorlar o kadar kalkanı ?

20. MaXiMuS

MaXiMuS User

kalkan seviyelerini 16 lvl yapıyorlar ayriyetten çift güçlendirici aldıklarında,kalkana serpom beslemesi yapılınca, diroitler geliştirilince,hercules diroit tasarımı kullanınca ve argedende gelen kalkan desteği ile 2-3 milyon kalkana ulaşılabilinir. :) kalkanlarını geliştirmek yerine bol bol ganimet anahtarı topla :)

KroSName bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.