Nasıl Güçlü Olunur?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KroSName tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KroSName

KroSName User

Valla benim gözüm çok yükseklerde değil, 40k vuruyim 700k küsür kalkanım olsun sıkıntı değil :) Kalkan geliştirmesini ilk defa şimdi duyuyorum. Baktım herşey geliştiriliyomuş sadece lazerler diye biliyordum öğrenmiş oldum saolun. Fakat bunlarımı geliştiriyim ilk ? yoksa ganimet anahtarımı ? yoksa irislerimi fulliyim ? 2 iris 6 flax var. Birde Kalkan Takıyorlar full 15 tane (goliath için) nasıl çok hızlı gidiyorlar ?

2. MaXiMuS

MaXiMuS User

irislerini fullemelisin kredi biriktikçe ihaleden almalısın kazandığın uri lerle bol bol ganimet anahtarı al. full hız ve kalkana gelince 10 tane diroite 20 kalkan koyduğunda jenaratörlere hız koyduğunda hızlı ve kalkanlı olur. geliştirmelerini en son yap :)

KroSName bunu beğendi.
  3. bilader 8 iris full lf3 24 arge bi gemi artı kıskaçla 44 k atıo sepromla .

KroSName bunu beğendi.
  4. KroSName

KroSName User

Teşekkürler hocam, anahtarları nerde kullanmam gerekir gibi bir tüyo varmı ? mesela ?-1'de %10 ?-?'da %50 çıkma ihtimalı vardır gibi bir tiyo varmı ?
    Teşekkürler :)

5. MaXiMuS

MaXiMuS User

şirketinin x-2 haritasında aç

6. KroSName

KroSName User

Tamamdır hocam :) birde dediniz ya diriot'lara 20 kalkan gemiye 15 hızlandırma ekliyor dediniz. Ozaman nasıl güçlü bir gemi olabilir ?

7. MaXiMuS

MaXiMuS User

önemli olan geminin güçlü olması değil geminin hızlı ve seri manevralar yapabilmesi, yani ema attıktan sonra rakibinin seni işaretlemesini zorlaştıracak manevralar yapmalısın :)

8. KroSName

KroSName User

Hocam ben bu mayınlarıda pek bilmiyorum. Çok işe yarayan mayın türü şeyleri söylebilirimisin ? ne işe yaradıkları falan.

Birde Birisi 9 Arge Dizilimini Verebilirmi Saldırı İçin şuan 9 varda.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2014
  9. MaXiMuS

MaXiMuS User

EMP-M01
    Anti Kamuflaj Mayını

Yaklaşan mayın, patlamada kamuflaj % 100 kalkar!

SAB-M01
    Anti Kalkan Mayını

Yaklaşan mayın, patlamada
    % 50 kalkan kaybı yaşanır! Diğer mayın türleri ile birlikte çok etkilidir.

DD-M01
    Direkt tahrip edici mayın

Yaklaşan mayın, temel DP
    ve Pilot profili geliştirmesi değerinden hemen % 20 azaltır. Oyuncu gemilerini dahi imha edebilir!

SL-M01
    Yavaşlatma Mayını

Yaklaşan mayın, etkisi alanında ki üyeleri 5 saniye boyunca %50 yavaşlatır. Böylece en iyi zamanlarını mahveder ve hep bir adım önde olursunuz !

21 argeyi tamamlaman lazım şimdilik gemi gövdesi II yi bas :)

KroSName bunu beğendi.
  10. KroSName

KroSName User

Şimdi argelerimi yapsam ? yoksa 2 iris 6 flaxım var 8 irismi yapsam ? yoksa korsan anahtarımı kassam ?

11. MaXiMuS

MaXiMuS User

2 tane irisi uri ile al sonra ganimet anahtarı al biriken kredisle son 4 irisini alırsın

12. KroSName

KroSName User

Tamamdır, 14 levelim goliathım fazla detaya girmiyim vruluyum x1 ile 5k vuruyorum (seprom) nerede kasılmalıyım uridium için ? 3. İris 42 k Uri. İyi bir Biriktirmem Lazım :)

13. MaXiMuS

MaXiMuS User

bol bol 3-7 de kristalin kes. hem rütbe puanı verir hemde uri artar

14. KroSName

KroSName User

Kesiyolar ama hemen :(

15. krosname lf3 ve bo2 uri verme crediyle alınır 4 irise kadar uriyle ondan sonra irisleri credisle al en az 60m gelir..4 iris olduktan sonra 13 arge yap ondan sonra 8 iris olana kadar kutu aç en az 10 lf4 olur ztn.x6 da cubiye sık seri kasılırsın

16. Kral-87

Kral-87 User

60-70 k civarı karışık vuruyor sepromlu sepromsuz 40-45 k falan sadece x4 sepromsuz 15-20-25 arası

17. MaXiMuS

MaXiMuS User

İNT 15 EİC te başla :) ihalelerde ucuz

18. KroSName

KroSName User

Emek var ama şimdi 3-4 Yıldır Bu Hesap Yaşıyor :) goli lf3 elit kalkan hız falan var. Emek var çok :)

19. MaXiMuS

MaXiMuS User

teklif var ısrar yok :D

20. KroSName

KroSName User

Burada iris için en az 100m kredi bayılmak gerekiyor :/

Birde Goli Dışında Gemi Düşümelimiyim ? Ben Goliyi Çok Seviyorumda birde Goli Tasarımı Dimisher mi Almam Gerek Yoksa Venommu ? Yoksa başka bir tasarımmı kullanmam lazım ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.