Nasıl hızlı kapı kasarım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Scoddax tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Scoddax

Scoddax User

Merhabalar , ben yeni bir oyuncuyum ve gerek forumda gerek oyun chatinde dikkat ettiğim kadarı ile GG'nin oyunda çok önemli bir rolü var. Peki ben bu kapıları nasıl hızlı tamamlayabilirim ? özellikle Zeta kapısını. Bir de ücetsiz enerjiler oyundaki parlayan kutulardan çıkar mı ? Son olarak da Paladium nedir ve nasıl kazanılır ? Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

2. Palladıum: Korsan haritası denilen haritalardan birisi olan 5-3 haritasında bulunan bir hammadde(Taş).Bu taştan 15 tane toplayınca size 1 GG enerjisi veriyor.Bu taşları 5-2 haritasındaki hangara getirip satmanız gerekiyor.Bu palladium denen madde ile kapıları hızlı bir şekilde açmanız mümkün.Tabiki başka yollarıda var mesela;Katlayıcı paket denilen paketi satın alarak avantaj kutusu da toplayabilirsiniz.Ben palladıum toplamayı tercih ediyorum.

Scoddax bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Galaksi Gates hakkında merak ettiğiniz her şeye buradan ulaşabilirsiniz, ayrıca buradan da palladium madeni hakkında bilgilere ve nasıl galaksi kapısı için enerjiye çevirebileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
    Son olarak ise oyun hakkında merak ettiğiniz bir çok şeye buradan ulaşabilirsiniz :)

İyi forumlar.

Scoddax bunu beğendi.
  4. Scoddax

Scoddax User

çok teşekkür ederim yardımlarınız için :) sanırım konunun kitlenmesi gerekiyor. İyi forumlar :)

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

İsterseniz konu bir süre daha açık kalsın. Diğer oyuncularımızın da fikirlerini alırsınız. Gerekli bilgi be fikirleri aldığınızda konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Scoddax bunu beğendi.
  6. under18

under18 User

arkadaslar pala diyor fakat herservar müsait olmayabilir en saglamı temizden kutu ve npc dir biraz uzun sürer fakat risk yok

Scoddax bunu beğendi.
  7. Scoddax

Scoddax User

acaba kutu dediğin nedir ? :)

8. NR1_Shoot

NR1_Shoot User

sen anladığım kadarıyla baya yeni bir oyuncusun çünkü hiç kutu toplamamışsın 10 tane kutu toplasan zaten 1inde galaksi kapıları için ekstra enerji yazısını görürdün
    tabikide kutulardan enerji çıkıyor
    paladium da çok ilerde karşına çıkıcak korsan haritalarının sonuncusunda 5-3te alt bölgeden toplanıyor 15 paladium 1 enerji kazandırır o yüzden çok uğraştırır sana tavsiyem oyunun başlarındaysan yaratık keserken etraftaki kutuları toplamaya çalışman ilerleyen zamanlarda palaya oturman

Scoddax bunu beğendi.
  9. Scoddax

Scoddax User

peki bu kutuları hangi haritadan topladığım önemli mi acaba ? yani 2-3 tekinin şansı 2-1 dekinden fazla mı ?

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

x-1 ve x-3 haritası arasında herhangi bir fark yoktur, ilerleyen zamanlarda seviyeniz arttıkça x-1 haritasının kutu içeriğinin düştüğüne dair mesaj alırsınız o andan sonra ise x-2,3,4 haritalarında toplayabilirsiniz.
    Sadece 4-1,2,3 haritalarında kutu içerikleri artmaktadır , seviyeniz yeterli ise dediğim haritalarda toplayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 14 Ocak 2019
    Scoddax bunu beğendi.
  11. -Star-

-Star- User

Tünaydın sayın Manitu modum,%50 daha fazla demek istediniz sanırım :)

Scoddax bunu beğendi.
  12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Tünaydınlar efenim, siz çok yaşayın emi :) Tam olarak onu diyordum, teşekkürler :)

İyi forumlar.

Scoddax bunu beğendi.
  13. -Star-

-Star- User

Rica ederim efendim :) Kolaylıklar ve iyi günler diliyorum siz moderatörlerimize.

Scoddax ve Manitu bunu beğendi.
  14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu iyi dilekleriniz adına takım arkadaşlarım adına da teşekkür ederim, iyi günler, iyi oyunlar :)

Vee iyi forumlar :)

Scoddax ve -Star- bunu beğendi.
  15. Scoddax

Scoddax User

çok teşekkür ederim hepinize konu kilitlenebilir güzel günler dilerim :)

16. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederiz, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.