Nasıl hızlı rütbe puanı kasabilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve JaimeClear tarafından 1 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. JaimeClear

  JaimeClear User

  Merhabalar,
  Haftasonu hades ve diğer kapıları yaparak hızlı rütbe puanı kasıldığını biliyorum. Ancak haftaiçi neler yaparak daha hızlı rütbe puanı kasabilirim. Güncel olarak neler yaparak rütbe kasıyorsunuz. Bir de uridium en hızlı nerelerden kasabilirim.
  Taktikler için şimdiden teşekkürler herkese...
   
 2. tirans

  tirans User

  Modül var Ekstralar da satılanlar onlardan alabilirsin 2 çeşit istersen Geminde mevcutsa %15 daha fazla tecrübe; 16. seviyeye kadar. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Goliath, Goliath-X, Goliath Plus, G-Bastion, G-Centaur, G-Champion, G-Enforcer, G-Exalted, G-Goal, G-Ignite, G-Kick, G-Peacemaker, G-Referee, G-Saturn, G-Sovereign, G-Surgeon, G-Vanquisher, G-Veteran. tabi bunları da biliyor olabilirsin bundan ayrı bir modül daha ar yine 16 seviye sınırı var , Kredi ile satın da alabilirsin .
   
 3. SonArzum

  SonArzum User

  Merhaba,

  Rütbe puanı kasmak için Şeref Puanı çok önemli. İkinci sırada ise adam kesmek geliyor, tavsiyem 5-3 haritasındaki palladium toplayan oyuncuları imha etmenizdir.
  Eternal Kapısı ve Cubikon yaratığı uridium için birebirdir.

  İyi forumlar
   
  .Mephistos. bunu beğendi.
 4. Rütbe için en önemlisi Şeref Puanı ve sıralama için ise Tecrübe Puanı'dır. Rütbe için genel olarak yüksek şeref puanı kazanmanız lazım. Yüksek ŞP veren npc imha edebilir , kapı veya görev yapabilirsiniz. :) :D Tabi ki ŞP arttıran tasarım, uçuş düzeni , ŞP desteği ( Çift olursa daha iyi ) vb. etkenlerle kazanacağınız şp miktarını belli oranlarda arttırabilirsin. :)
  5-3'te palladium toplayanlar yerine diğer haritalarda otomatik sağdan sola soldan sağa , yukardan aşağı aşağıdan yukarı ve çaprazlama uçuşanları kesmesi daha doğru olurdu. :)
   

Sayfayı Paylaş