Destek Nasıl ilerlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Crokertz tarafından 3 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. Crokertz

  Crokertz User

  İyi geceler arkadaşlar ve değerli adminler uridiumumu nasıl harcamam gerektiği konusunda pek fazla fikir sahibi olamadığım için sizden tavsiye almaya geldim 15 seviyeyim goli/enforcer kullanıyorum jeneratörlerim full (hız+kalkanb002)7 iris var 4 lf-4 gerisi full lf-3 petim 8 seviye hiçbir kapıyı açamadım henüz ve uzun süredir günlük görev yaparak bu kadar çok uridium topladım droid düzeninde sadece ok uçuş düzeni bulunuyor sizde uridiumlarımı nereye harcayım nasıl kullanıyım teşekkürler iyi geceler.
   
 2. DeathKing

  DeathKing User

  uridiumun çok fazla ise zeta yap direkt
   
 3. Crokertz

  Crokertz User

  zeta açılana kadar basıyım mı uri
   
 4. guilty

  guilty User

  bence indirimin yoksa zetaya harcama. zaten güve uçuş düzeni almadan kapı dönme. kasılmak için ilk olarak burgu uçuş düzenini almalısın, %20 lazer hasarı hiç de az değil. ondan sonra goli veteran a dükkandan tecrübe modülü alıp veteran'a tak hızlıca 17 level ol. 8. irisi al. 17 olunca ilk 4 5 görevi grupla seri bi şekilde yapıp promethus lazerini al. 4-5 promethus bana göre yeterlidir başka arkadaşlar da bu konuda fikir belirtirse memnun olurum. ondan sonra petine 3. seviye hammadde toplayıcı al palladium toplayıp zeta aç. x2 gününde yap zetayı, 100 günlük dosyası verir. kasılma argesi diye aratıp bulabilirsin internette. o argeyi yap böylelikle npc'lere %12 daha fazla hasar verirsin. bence gelen anahtarları zeus gününde aç belki apis ya da zeus u direk çıkartabilirsin, en azından parçalarını toplamış olursun.
   
  Crokertz bunu beğendi.
 5. Crokertz

  Crokertz User

  önerilerin için çok teşekkürler bunu değerlendiriceğim
   
 6. Uridium miktarını ve gemini söylersen sana iyi tavsiyeler verebilirim hocam .
   
 7. Emi0666

  Emi0666 User

  8. prometheus görevine kadar yapmalı bence 9. görev 50attend istiyor arkadaşı çok zorlar ama ilk 8 prometheusu grupla beraber çok rahat alabilir bence.
   
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı düzenleyip konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Uridiumunuzu şuan biriktirmek sizin için daha faydalı olabilir. Palladium toplayarak zeta kapısı açıp sonrasında uridium ile güve uçuş düzeni alıp geminizi hızlı bir şekilde kasabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. İlk aşamada ne kadar çok zeta yaparsanız o kadar karlı çıkacağınızı belirtmek isterim. Sonrasında kapıdan gelen anahtarlarla kutu açabilir veya BL haritalarında rinuks kasarak prometheus lazerlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 9. Crokertz

  Crokertz User

  Goli-enforcer 217k uridium var

  çok teşekkürler,fakat şu aşamada burgu mu yoksa güve midaha faydalı olur bana burgu bildiğiniz üzere lazer hasarını büyük oranda artırıyor
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2020
  Luminous bunu beğendi.
 10. Emi0666

  Emi0666 User

  bence şuan için ilk olarak burgu almalısın güveyi muhtemelen sadece kapı yaparken kullanırsın, ek olarak burguyu normal haritada ve güve alana kadar kapı yaparkende idareten kullanabilirsin.
   
  Crokertz ve Luminous bunu beğendi.
 11. bence 1 aylık vip ve 1 haftalık indirim paketi al bir de x 4 gününde 120 k uri çek zetayı aç sürekli zeta dön zeta çok karlı bir kapı ama kapıyı açmak için indirimi bekle vip avantaj ve indirim günüyle 1 gg 55 uri oluyor geçen 0 dan 111 e 70 k uride açmıstım öyle biraz da şansa denk geldi 107 111 di 4 parça çıktı tekli basarken
   
  Crokertz bunu beğendi.
 12. Crokertz

  Crokertz User

  Para yatırma taraftarı değilim ben pek ama teşekkürelr yinede