Öneri Nasıl İlerlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve _hayalet-savaşçı_ tarafından 25 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Arkadaşlar,

Aegis gemim var full
    1 iris eksiğim var ve 2 lf4
    kalp ve burgu uçuş düzenlerim var

bu akşamki fırsattan 600k uri ve 450oil aldım
    uri ile ne yapmamı önerirsiniz
    450 oil i nasıl değerlendirebilirim oil hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. Şu an ne oili ne uriyi harcama. Öncelikle bir süre gelişmeyi bekle. Görevleri yap 17 level olunca bl haritasında pro lazer görevlerini yaparsın aldığın pro lazerleri geliştirme indirimi saatinde oil ve uriyle 16 levele çıkartırsın. Uriyi sadece pro lazer ve diroit geliştirmesine harca. Gemileri krediyle açık artırmadan alırsın. Biraz geliştikten sonrada X2 gününde bol bol zeta kapısı yap. hem havoçları fullersin hem cephane vs. kasarsın hemde yeşil anahtar toplarsın ileride pro lazeri almaya yarayacaktır.
    Sakın sabırsızlık yapıp oili gemi almak için harcama.

3. Venom almayı düşünüyordum birleştirmeden çoğu parçasını topladım 60-70k uriye alabileceğim
    öneriler için teşekkür ederim

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Uridiumunuzu zeta açmaya harcamanız gelişmenizi fazlasıyla hızlandıracaktır. Bu sayede gelen anahtarlarla hep apis, zeus parçası çıkartıp hem de kutulardan venom,solace gibi gemileri çıkartma şansınız olacaktır. Bunlara ek olarak LF-4 kazanma şansınız da fazlasıyla yükselecektir. Oillerinizi bir süre bekletip eksikleriniz tamamlandığında geliştirmeleriniz için kullanmanız daha faydalı olacaktır.

İyi forumlar.

5. x2 günlerinde full zeta yap

6. benim yeni arkadaşlara tavsiyem gg indirimi günlerinde vip + indirim ile abg dönemleri hem uri kasıyorlar hem azda olsa arge dosyası, üstelik mordon ve saimonlardan scrap bitimdeki ödüllerle beraber bölünme kristali de işlerine yarayacaktır hızlıca petlerine tp alacaklardır ve elit cephaneleri baya artacaktır bu şekilde baya kasılıp daha sonrada zeta dönebilirisniz

7. Fikirleriniz ve görüşleriniz için teşekkürler ama uriyle kapı basınca zararda olmaz mıyım ?

8. NoName45_

NoName45_ User

Bence ilk olarak en azından havocları fulleyene kadar x2 günlerinde zeta yapmalısın sürekli. Hem güzel arge kasarsın hemde ileride yapacağın prometheus lazerleri için anahtar biriktirirsin. Ben hep önce ekipman sonra geliştirme yapın derim (Özellikle yeni başlayan ya da daha gelişme aşamasında olan arkadaşlara).

İndirim+vip çekmeden kapıya uridium basmanı önermem açıkcası. İndirim+vip olmadan kapıya uridium basınca baya farkediyor çünkü. Ben indirim+vipsiz kapıya uridium basmam açıkcası, sizinde imkanınız varsa eğer öyle yapmanızı öneririm :)

9. Öneriniz için teşekkürler dikkate alacağım.

10. zeta zeta ve yine zeta :) hem argen gelişir, hem yeşil anahtar biriktirirsin pro birleştirmek için, havocların zaten fullenir, elitin birikir. Zetayı pal toplayarak ya da direkt uriyle açabilirsin tabi indirim+vip+haftasonu . uriyle anahtar da alabilrsin veya uriyi pet ve diğer eksiklikler için harcayabilirsin.