Nasıl ilerlemeliyim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve PPuuffyy tarafından 25 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PPuuffyy

PPuuffyy User

Herkese sağlıklı günler öncelikle
    Arkadaşlar ben 10 pro lazer görevini tamamladım bayadır zeta yapıyordum ama kutuları bugün Zeus için açtım sonuç tabiki de rezalet 800 anahtar 14 parça çıktı sadece 700 k urim var zeusu alabiliyorum şu an %25 indirimle full havocum herculesim yok kutu argesi yapmışım petimle kutu toplayıp zeta açıyordum sizce nasıl ilerlemeliyim zeusu alıp BL de mi takilmaya başlayayım yoksa herculeslerimi mi tamamlamaya çalışayım fikirlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar ayrıca modüller hakkında hiçbir şey bilmiyorum donuk kapıya da hiç girmedim onu da bir aydınlatırsanız sevinirim

Yok mu fikri olan modlar nerde ya eskiden yazdıktan 5 dakka sonra fikir yağardı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2020
  2. Haklisin yani eskiden dolup tasiyodu vala zeta ac gg le uri kas lazer droidlerini gelishtir 16 seviyeye ondan sonra bl yi dusun derim yani bilemiyom bnde en azindan ufak bi cvp yazaym dedim donuk labirent hakkinda ne bilmek istiyon

Kendi konularim var 2 3 gundur cvp gelmedi

3. PPuuffyy

PPuuffyy User

Ağa darkorbit ölmüş ya

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sağlıklı günler dilerim.
    Öncelikle Prometheus Lazer Toplarınızı tamamlamanız gerektiğini düşünüyorum. İlerleyiş açısından size ivme kazandıracaktır. Haritada ve Galaksi Kapılarında daha az cephane harcayarak daha hızlı yol alabileceksiniz. Daha sonrasında Diroit eksiğinizi Uridium ile halletmeniz dolaylama olmadan kesin hedef çözümü olacaktır.

İlerleyiş önerisi olması adına Buradaki konuyuda incelemenizi tavsiye ediyorum.

İyi Forumlar.