Nasıl İlerlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve «M»™мúŋţέЯ™«T» tarafından 24 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. herkese merhabalar öncelikle
    gemimde :
    8 iris var(7. seviyeler +full havoc , apis için 380k uri istiyor,zeus ta parça yok), güve-burgu-kalp-iç içe açı -elmas diroit düzenleri var , 17 seviyeyim , 10 pro gerisi full lf 4, petim 14 seviye (3 tane 3. seviye radar ,oto toplama 3. seviye , hammadde 3.seviye , tamir ve kamikaze 1. seviye), venom ,sentinel ,vengeance full ,aegis elite,sinek elite ,citadel , diminisher (%5 hasar modülü var)gemilerine sahibim ,26 argeyim seprom bekliyorum, zeta yapacağım yarın. 240k uri var. aklımda g-surgeon almak var ama hasar vermek adına pusat ta alabilirim oda çekici geliyor.

Ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. yardımcı olursanız sevinirim

2. lEfe

lEfe User

full zeta dön seprom besle blde rinuks kas 20-25pro ol argende 32 olur. farmlık argeyi fullersin. Event geldikçe savaş bileti alıp yaparsın güzel bi gemi modül seti yaparsın

3. Merhaba,

İlk hedefiniz bolca zeta dönüp arge ve yeşil ganimet anahtarı kasmak olsun. Prometheus lazerlerinizi ve dirotilerinizi tamamladıktan sonra kappa yapabilirsiniz ve herkül diroit tasarımlarını kasabilirsiniz. Dilerseniz bunun arkasından Kronos kapısını açıp spartan birleştir blueprint ini edinebilir ve bolca kapı yaparak geminize spartan diroit tasarımlarını takabilirsiniz. Nasıl ilerlemeniz gerektiğine karar verip daha fazla bilgi almanız adına buradaki konuya bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 28 Nisan 2021
  4. Açıkçası senin yerinde olsam apis ve zeus odaklı oynardım , bu droidlerin özel günlerinde bol bol altın ganimetleri açardım . Apis için henüz 380k verip alma derim , biraz daha parça çıkarmaya çalış ( apisi böyle tamamlamak çok zor değil ) . Hem ganimet açmak için ve hem de prometheus birleştirmek için bol bol yeşil ganimet anahtarı gerektiğinden ötürü modumun dediği gibi bol bol zeta yapardım .

Modum yanlış değilsem spartan blueprinti için kronos kapısını tamamlamak gerekiyordu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Nisan 2021
    .Mephistos. bunu beğendi.
  5. Merhaba,

Doğru, Uyarın için teşekkürler karıştırmışım :) Düzenliyorum.

İyi Forumlar.

6. hepinize cevaplarınızdan ötürü teşekkürler sayenizde kafamda bir rota oluşturdum , konu kilitlenebilir

7. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Rica ederiz, cevap veren arkadaşlarımıza bende teşekkür ederek isteğiniz üzere konuyu kilitliyorum.

İyi oyunlar dilerim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.