Nasıl İlerlemeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lEfe tarafından 11 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Küresel serverda
    Solace %15npc %5hız modülü kullanıyorum
    Orcus da var ama hız modülü olmadığı için kullanmıyorum
    32 arge full npc farm argem var

8iris 1apis hepsi 12lwl
    33 pro hepsi 7lwl

pet 9lwl
    Modüllerde: 3lwl düşman bulucu, kamikaze, ham madde toplayıcı, oto yağma, tamir ve kombo tamir, ticaret, kurbanlık alev + dp link de var
    Protokollerde: 3lwl 6 tane radar 4 tane yakıt 10 tane anti uzaylı 1 tane kaçınma protokolü var

Durumum bu Hades ve Karantina yapmak istiyorum fakat grup bulamıyorum, ekip kuramıyorum.

Ne yapmalıyım?

22 pro daha kasıp peti 20lwl mı yapayım?
    tek başıma lambada dönüp spartan mı yapayım?

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz uygun alana taşınmıştır.

Spartan önceliğiniz olsun. Ardından BL haritasında kasılarak prolarınızı fulleyiniz. Karantina kapısını mümkün olduğu kadar fazla tutunuz. İndirim günlerin ABG dönerek x4 sayesinde BL haritasında daha rahat kesimler yapabilirsiniz de. Bunları yaparken Zeus günlerinde kutu açarak irislerinizi 10 yapmanız da cabası olmalı..

Daha fazla gerekli seri kasılan arkadaşlarımız vereceklerdir. :)

İyi Forumlar.

3. lEfe

lEfe User

Karantina yapacak grup yok grup yok 350 cpum var takımım yok

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bunun için klanlara katılabilirsiniz veya chatten arama yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

5. Modum iyi diyon güzel diyon da gg basılmıyor ki uri ile 1 senedir olan sorun malum :)

:)

lEfe bunu beğendi.