Nasıl İlerlemeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve _savaş32_70 tarafından 11 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba çok uzun tutmadan yazcam
    Proları tamamladım
    Havoclar tamam hercüles yok
    Arge yeterli sayılır

Şimdi ne yapmam gerekir bir süredir oynamıyorum yeni gelen gemileri filan mı almam gerekir karar veremedim.

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bana sorarsan Hercules'leri tamamlamak için Kappa kapısına ağırlık verebilirsin. Bu benim düşüncem tabi ki! Oyun tarzına veya oyundan beklentilerine göre seçenekler değişebilir. Oyunda bir çok şey hızlı bir şekilde değişiyor. İlerde yeni gemi , lazer vs gelmeyeceğinin bir garantisi yok. Gerçi oyun ne zamana kadar devam edecek bunun da bir garantisi yok. Gidişat ortada, pek oyunun tadı tuzu yok en azından bana göre. :) :D

3. Eğer yoksa Centurion gemisi, Agatus etkinliğiyle Tyrannos Centurion tasarımı, Hydra roketatarı, Hercules ardından spartan.

4. titans___

titans___ User

Modüller de güzel olan gemi Centurıon da bende daha yeni eh işte modül ile etkili de daha hızlı modülü ve hasarı olan gemi var mesela , oyun modül ağırlığına geçti , Hercules yap sonra bir 10 hercules yap Spartan için ilk 10 u kullan sonra ki hercules de diğer konfinde kalsın kalkan kaçış konfinde Spartan için acele etme etsende Bölünme Kristali istiyor varsa kolay yaparsın , benim aklıma gelenler bunlar bir de Chromin etkinliği diye bir konu var bulabilirsen orda çok daha detaylandırmış , Pet lazeri al mesela vs lerde bende düşman hasar verenler ile çok fark ediyor da BL yaratıkları için Prolar mesela ben de bir konfi pet de Pro lazer diğeri de Pet lazeri Uber talonlara uzakdan rahat kesiyorum da forum da kurcaladıkça bende yeni şeyler öğreniyorum zaten.

5. Şöyle belirteyim herculeslere önem verip yada 1 sonraki plana atabilirsin hafta sonu zeta dönerek diametrion kasıp bununla plus gemileri alabilirsin hız mı istiyorsun Goliath ve Pusat Plus yerinde olacaktır. Dayanıklık mı istiyorsun Citadel ve Solace plus buna gayet uygun gemiler.
    4 gemiden öncelikle birini seç bu gemi üzerinde yoğunlaşmaya başla ama şuanki duruma göre en güçlü gemi citadel plus ağır bir gemi ama güzel modüllerin varsa kesinlikle durdurulamaz bir halde. Ama sen ginede modüllerinin en iyi olduğu gemiyi oyna kasılmak içinde orcusunda delme olması işine yarayacaktır.

6. öncelikle sevkiyattaki 5 slotuda aç ve oradan bol bol dematrion hydra trsikelon vb topla.3 slot maliyeti sana 250 bin uridyum olacaktır.indirim geçmiyor burada maalesef..yeterince bölünme krsitalin varsa hydra roketatarını birleştir..spartana harcıyacağın bölünme kristalini burda harca.spartan için hercülese de ihtiyacın var ama şu anda elinde yokmuş.kıyaslama yapacak olursak havoçların yüzde10 hasar hydradanda % 30dp ve %25 kalkan gelecektir..spartana yoğunlaşırsn bir sürü kappa kapısı yapmak zorunda kalacaksın ve sonuçta sana %10 hasar %15 dp ve %10 kalkan getirecektir..yani havoç ve hydra senin için daha avantajlı oluyor...tavsiyem önceliğin bu ikisi olsun.daha sonrada plus gemilerden bir tanesini satın alman.1 milyon urdiyum ve dimentrion ve de 500 ind.hızlandırıcı lazım.bunları şimdididen biriktir sevkiyatten..elindeki modullere göre de bir plus gemi sahibi ol.tavsiyem.pusat plus ama module göre değişir tabi ki..npc odaklı oynayacaksan solace plus.tam bir pvp gemisidir..yada golath plus da olabilir.seçim sana ve modullerine kalmış..