Destek Nasıl ilerlemem gerekiyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Durthu tarafından 24 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Durthu

  Durthu User

  full lf-4
  9 iris
  full havoc
  elit hız ve kalkan
  pet 11 lazerli ve 17 seviye
  solace hız ve hasar modüllü
  24 arge (yaratık argesi)

  pet için seviye 4 lazer hasarı protokolü kasıyorum, şu an 4 tane yapabildim
  zeus 400 bin uri istiyor
  irisler 13 seviye


  prometheus yapmaktan daha öncelikli bir şey var mıdır? Ayrıca Spartan yapmak için herkülleri tamamlamam gerekiyor mu şimdiden?
   
 2. Arge sıfırlama fiyatı eer düşükse o argeyi boz nedeni ayarcın muhtemelen 5/5 değil bu nedenle mıss atarsın sürekli eğer ayarcın 5/5 olmuşsa yaratık argesini şekillendirebilirsin.
  Diğer hususlara gelecek olursak prometheusları fullemelisin bu yüzden zeta ağırlıklı git mesela şöyle özetliyeyim x2 lazerle kapıları bitirir x3 ve x4 lazerlerle rinusk kasar x2 kapı günü zetadan gelecek anahtarlarla proları birleştirir gelen günlük dosyalarıyla argeyi tamamlamaya çalışırım chromin günlerinde yaptığın zetalarla bo3leri tamamlamaya çalışırsın geliştirmelere prometheusların fullenmeden silahlar için başlama önce irisler için geliştirme yap ara sıra scrap topla ve zeus veya apis hangisi eksikse apocalips kutusu topla eğer fiyatı ucuzsa 10. irisini al. 35 veya 36 pro olduğun zaman geliştirmelere ve pet için çalışmalara başlayabilirsin.
  Önceliğini şöyle belirle zeta kapısı yapacağım ben diyerek başla 2 haftada bir pazar günleri vurur zetaya o zamana kadar 500k uri rahat toplarsın dön dönebildiğin kadar. Spartanların aciliyeti yok kendini bu konuda çok zorlama herküller bile acil deil nedeni zaten büyük bir çatışma için prolar bo3ler argen yetersiz senin amacın zeta olmalı mesela 40 zeta yapsan 50x40 2000 anahtar yapar 4000dosya gelen elitler cabası zaten bu anahtarlar proların için yeterli olacaktır geriye kalan rinusk kasmak proların gemi ve irisler için tamamlanınca bo3 için uğraşırsın sonra herküller sonra istersen spartanlar ama vuruşun olmadan ne dizersen diz bir işine yaramaz kaçmak dışında.
   
 3. titans___

  titans___ User

  bu etkinlikde en iyi ne yapılır mesela pet için kurtarma protokülü mü malum pet yakıtı çok gidyor ben uri argesi yapmışdım ordan böyle mi yapmalı diycem ben spartan da yok zaten onun için bir şey diyemem de herkul malesef şart
   
 4. Kesinlikle önce lazer sonra yaratık protokolü petin bu protokollerle ne kadar vurduğunu bilseniz direk bunları alırsınız :) şuan lazerleri tamamladım yaratıklar yarıda kutu protokollerine bir vakit sonra ihtiyaç duymuyorsunuz.
   
 5. Durthu

  Durthu User

  Cevabınız için teşekkür ederim. Son olarak Cyborg gemisi için gereken yakıta sahibim, bu gemiyi bl haritalarında kullanmak modüllü solace kullanmaktan daha çok iş görür mü?
   
 6. Hız modülü olan solace varsa + npc modülü kesinlikle solace eğer npc modülü yoksa sayborg kullan. Bende mesela sayborg yok :) çünkü ihtiyaçta yok solace var savaşacak olursam hekate var sayborgdan daha hızlı solaceden ve tyrannos centuriondan hız modülü takınca çok hızlı oluyor ama kasılacaksan dediğim gibi npc modüllü solace şuan akik etkinliği var alabilirsen çok güzel olur katlayıcı 2 kat fazla verdiriyor.
   
 7. Titan.

  Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhabalar,

  Sevgili @ıııııııı Oyuncumuza teşekkürlerimi sunarım kendisi güzel cevaplar vermiştir.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş