Öneri Nasıl İlerlerim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●ΚЯΛL●ΟИLΎ™06 tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar.Ben Oyuna Yaklaşık 5 Ay Önce Başladım.Size Bir Sorum Olucaktı.
    Gemi Özellikleri:
    Gemi:Leonov
    Diroitler:7 Tane Flax,1 tane İris
    Credits:16.527.000
    Uridium:10.081
    Ekipmanlar:15 LF3,10 SG3N-BO2,10 G3N-7900,1 Hellstorm Launcher 2,Açık Artırmada Olan Bütün Ekstralar var.
    Skylab'ın Hepsi Full 20 Level (Seprom Rafinerisi Hariç)
    Hafta Sonları Oyuna Girme Şansım Oldugunca 2000 Promerium Yollayıp Satıyorum.Hafta İçleri Girme Şansım Olmuyor.
    Tecrübe Puanı:33.764.862
    Şeref Puanı:164.687
    Arge:4 Gemi Gövdesi 2/2 Mühendis 1/5 Kalkan Enerjisi 1/5 24 Arge Kalın Sıkmaya Ayarlı
    Günlük Dosyası:26 Adet
    Kasılırken İse 1-3 1-4 Gibi Yerlerde Kasılıyorum Mordon,Saimon,Lordakia vb. Keserek kasıyorum.
    Sizce Kalkan ve hız jeneratörünü uriylemi crediylemi tamamlamalıyım elimdeki uriyle ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Pvp haritalarında kutu toplayarak birikim yapabilir ve birikim yaptığınız uriler ile irislerinizi 3 yaparak gerisini credi ile ticaretten almalısınız rütbeye çok takılmadan oynarsanız daha fazla bir gelişim gösterebilirsiniz öncelik gemi gücü olmalıdır gemi güçlendiğinde daha rahat kasılarak rütbe elde edebilirsiniz bence goliye geçebilirisiniz ve kasılmalrınızın her gün 1500 urisini arge dosyası alarak biriktirebilirsiniz.

3. Nefes Modum Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim Gerekli Cevabı Aldım Konu Kilitlenebilir.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba yardım edebildiysek ne mutlu başka sorunlarınız ve yardım edebileceğimiz konularınız olursa lütfen sorunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.