Öneri Nasıl İlerleyebilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uzayl80

uzayl80 User

soruya cevaben her zman zeta kapısı uri ve anahtar bakımından diğer kapılardan daha karlı uriyi biriktirip ister kapı yap ister gelisdirme fakat uriyle anahtar alma derim anahtarlarıda zeusda acmanı tavsiye ederim

2. Zeus ve Apisim var şu an anahtarları prometheus için harcayacagım sanırım kapı yaparak almak en mantıklı gözüen seçenek

Güncelleme: Şu an 28 Prometheus lazerim ve ek olarak halka uçuş düzenim var impulse kesmekten baydım. Rinusk kasmanın daha iyi bir yolu var mı? Şu an %20 hasar desteği promerium güçlendirmesi ve solace NPC modülüyle x2 ile yaklaşık olarak 100-135k arası hasar atabiliyorum BL npclerine

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2020
  3. ateistkeci

ateistkeci User

İnvoke ve Mindfire Behemoth kesebilirsin, en fazla hasar veren 5 kişiye rinusk ve takip atıyorlardı

4. Enerji transferi ile x4 kullanarak invoke kesebiliyorum ama mindfire biraz aşıyor beni. Bir de Centruion gemisi birleştirmeye değer mi?

5. ateistkeci

ateistkeci User

minfire keserken grupça kesmek en avantajlısı oluyor, Centruion ise tasarımı elinde varsa fazlasıyla değer bana göre ancak Tyrannos Centruion tasarımı olmadan tam verimi alamayabilirsin

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

@ateistkeci üyemizinde dediği gibi eğer Tyrannos Centaurion tasarımınız yoksa gemiyi birleştirmek pek mantıklı olmayacaktır. Ayrıca Solace gemisi zaten modülleri ile birlikte Centurion gemisini egale etmekte ama genede sizin kararınız.

İyi forumlar.

7. Cevap veren herkese teşekkür ederim. Modum uygun oldugunuzda konu kilitlenebilir

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.