Nasıl işe yarıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lllecelll tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lllecelll

lllecelll User

resimdekini gemiye attığımızı zamanda %15 daha fazla tecrübe puanı gelmesi gerekmiyor mu?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2019
  2. 15% daha fazla tecrübe; 16. seviyeye kadar. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Goliath, Goliath-X, G-Bastion, G-Centaur, G-Champion, G-Enforcer, G-Exalted, G-Goal, G-Ignite, G-Kick, G-Peacemaker, G-Referee, G-Saturn, G-Sovereign, G-Surgeon, G-Vanquisher, G-Veteran.
    Seviyen +16 ise işe yaramaz.

3. lllecelll

lllecelll User

tamamda 16. seviyeden kastı ne

4. Yeni başlayanların seviyesini daha hızlı arttırmaları için diye düşünüyorum.

5. lllecelll

lllecelll User

bende öyle düşünüyorum ama demek istediğim gemiye attım bu modülü ama hiçte fazla tp vermedi :confused.:

6. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba ,

Resim paylaşımı yaparken direkt resim olarak paylaşın, ben gerekli düzenlemeyi yaptım.
    Kredi ile satılan modüllerin 16 seviye üstü hesaplara herhangi bir etkisi bulunmamaktardır.

İyi forumlar.

7. Seviyen 16 dan düşük ise yaraması lazım 2 konfiye de koyduğuna emin misin? Geminin üstünde sarı kutucuk olmalı.

8. Seviye 17 ve üstü ise yararlanamazsın

lllecelll bunu beğendi.
  9. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Yükseltme modüllerini nereden, nasıl elde edeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. lllecelll

lllecelll User

anladım modum teşekkür ettim. ;)

11. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Biz teşekkür deriz, sorunuzun cevabının yeterli olduğunu düşünüyorsanız konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. Kafanıza takılan herhangi bir sorunuz veya sorun olursa lütfen bunları sormaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

12. lllecelll

lllecelll User

konuyu kilitlebilirsiniz.

13. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.