Öneri Nasıl kasılmalıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -.Draqula.- tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cümleten herkese SelamunAleyküm
    Ben tr1 eic 8 iris full lf3 10bo2 15 arge bi vegayım(şimşek hariç tüm tasarımlar)
    pet 8 : kami2 radar2(x2) oto hammadde3 ticaret modul2 oto yğma1 var
    droit düzeni: Güve, Kalp
    gemi özellikleri bunlar sorularım ise

1:Aegis almak istiyorum sıkılmadan en iyi uri nerde kasabilirim
    2:Rütbe için nerde kasılmalıyım
    3:kredi için nerde kasmalıyım(Skylab zaten kasıyorum)
    önerilerinizi bekliyorum herkese keyifli oyunlar

2. Bence en güzeli cubikon. Baskın yemediğiniz saatlerde cubi grubu oluşturun. 5-6 kişi filan. Bir cubiden 90 uri filan kazanırsın yaklaşık.
    Cubiden sıkılırım diyorsan seri tallon kes. Bu arada kami 3 şart

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

ilk olarak kalın sıkmak için arge basmanızı öneririm,
    X7 haritasında Kristallon keserek urı kasabilirsiniz fakat aegisi ihaleden kredi ile alırsanız urıdıumu başka şekilde değerlendirebilirsiniz.
    Rütbe almanın en kolay yolu bol bol gemi kesmektir.
    kestiğiniz her yaratığın çöpünü alıp satın(petnize ticaret modülü alırsanız her yerden satış yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. Teşekkür ederim FM farklı görüşler bekliyorum

5. Merhaba ,

1- En iyi Cubikon'da kasabilirsiniz. 3-4 kişilik bir grupla imha edebilirsiniz. Ayrıca galaksi kapısı yapabilirsiniz.
    2- Rütbe için en çok Şeref Puanı etkilidir. Yüksek şeref puanı kazanabileceğiniz şekilde kasabilirsiniz.
    3- Bana kalırsa 5-2 korsan haritasında orta kısma yakın kasarak çöpleri toplayıp belli aralıklarla satarak kasabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. DeadMauz

DeadMauz User

90 uri mi? 4 iris halimle en az 200 alıyprum

7. Bana öyle geliyor kardeşim, kusura bakma

8. kardeş helal olsun ben 90 uri bile alamadığım oluyor tr1 de x1 6k sıkıyorum

9. Kıta40

Kıta40 User

kalın sıkın diyorsunuzda bu %12 lik ekstra vurma olayı sadece diğer oyunculara mı yoksa yaratıklarada etkisi var mı?

10. Merhabalar;

En iyi kasılma gemileri aegis yoksa goliaht kullanmanızı tavsiye ederim öncelikle vengance kasılmak için iyi bir gemi değildir.Arkadaşların ve moderetörümün dediği gibi cubikon grubuyla beraber cubikon kesmeniz.Onun haricinde krirtallon,lordakium gibi yaratıkları tek başınıza kesebilirsiniz.Bunların haricince 4-x haritalarında avantaj kutusu toplaya bilirsiniz uridum ve galaxy gates için.

İyi forumlar.

11. Merhabalar;

Npc ler için uzaylı avcısı diye bir arge var onu yaparsanız yaratıklara daha çok vurursunuz.

İyi forumlar.

12. Konu kapanabilir yardımlarınız için teşekkürler

13. Merhabalar;

Konu kapatılmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.