Nasıl Kolay Tasarımlara Basabilirim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™MaTaPaiSanoS™ tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İhaledeki goli tasarımlarını ve aegis tasarımlarını almak istiyorum. TR5 deyim 400milden aşagı credi basılmıyor.

Gemi özellikleri:
    goli-aegis
    8 iris
    37 lf3
    35bo2
    18 arge
    1 havoc

Nasıl Kolayca Credi kasabilirm.

Şunu ekliyeyim: Oyuna pek fazla girmiyorum sadece haftasonları. Ve klanım yok

2. Merhaba ,

Skylab'tan promerium yollayıp satarak olabilir. Ayrıca imha ettiğiniz npc'lerin çöplerini de toplayıp daha sonra satarak kredi elde edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. takemyhard

takemyhard User

bence bu donanımla çöplerle vakit kaybetme...haritaya çıktığında bas tolonlara devam et çöpleri seni oyalamasın...bosslardan bazen günlük dosyası-destek gibi şeyler çıkıyor boss talinleride es geçme...

4. coder545

coder545 User

pete ticaret modulu 3 al coplerle baya kasarsin

5. Bence cubi çöpü büyük kaar getiriyor. Günde 45m credi kastiğimi hatırlıyorum.

6. tabutçu99

tabutçu99 User

ayenn cubi cöpi en iyisi irisleri onun sayesinde aldım

bide ticaret droitinokursa çok daha iyi olur

skaylaptan çok yavaş para kasılıyo 6 saatte 3 m ben onu 10 dk yaparım cubi en iyisi bence

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Mart 2014
  7. bende tr5 deyim şirket ne senin

8. bende tr5 teyim vru klana alacak veya beraber oynayacak varsa 10 lwl vega 7lf3 gerisi lf2

9. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

10. Merhaba ,

Ben sadece skylab'tan yapın demedim. :) Alternatifleri yazmıştım. :)

İyi forumlar.

11. mmo yum kasılakmı ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.