Nasıl kolay Uridium kasarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ateistkeci tarafından 17 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Merhaba,
    Oyunda kolay yoldan Uridium kasmak istiyorum da ne önerebilirsiniz veya hangi düşmanları keserek kolayca Uridium elde edebilirim?

2. Selamun aleyküm kardeşim..şöyle söyliyim sana bize geminden biraz bahsederken daha açık bir şekilde yardim edebilirim sana..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ocak 2019
  3. Ketolar

Ketolar User

Etkinlik görevlerinden tut günlük görevlere kadar görevleri takip et ve hep yap, skylabtan para kas sürekli ve açık arttırmadan al lf3, iris, kalkan ve hız jeneratörlerini, sakın onlara uridium harcama. Venom gemisi için belli parçalar isteyecek o parçaları korsan kutularından çıkabilirsin. Venom gemisini alırsan tekilik özelliği ile çok büyük yaratıkları çok daha kolay kesersin örneğin lordakium gibi veya tallonların canının yarısını götürüyor özelliği. Tabi bu yazdıklarım eğer oyuna yeni başladıysan ve güçsüzsen geçerli.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Goliat var maks olarak 2.5k vurabiliyorum şu an

5. Tamam şimdi iyi dinle..İlk olarak kredi alabilen bir klana gir..klana giremessen kendi başına kredi kas ilk devi sibo falan kes zaten kesersin..kredileri irislere yatıriicaksin..8 iris aldigin zaman lf 3 leri fulle.. En son kalkan ve jeneratorler urileri ise jeneratöre yatır günlük 3 saat kasilsan iyi bir para elde edersin klana girersen 1 ayda tamamsin..sonra paladium topla zetaya yönel havoç kas havocları fulle oradan gelen anahtarları zeus günü AC hem apıs hem zeus parçası çikar.. Sonra kappaya yönel herkul fulle sonra kranos hades falan dön..

6. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Hey gidi yıllar heeey :D

ateistkeci ve Krios bunu beğendi.
  7. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Öğrenmişsindir heralde nasıl kasabileceğini. @ateistkeci Sorunuz varsa bekliyorum. :)

İyi forumlar.

Quenn ve _Zeronix_ bunu beğendi.
  8. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

:D çıldırıyorum :D

9. ateistkeci

ateistkeci User

1 senede nerelere geldim baksana şuna :D
    Bu haldeymişim heyt beee :D
    Modum şimdi Uridiumu nasıl kasacağımı öğrendim uyguladım doldurdum ne yapayım :D

Quenn bunu beğendi.
  10. Nasıl kastığınızı bize de öğretin şuan eski haliniz gibiyim :)

11. ateistkeci

ateistkeci User

Venom aldıktan sonra bol bol yeteneğini kullanarak Kristallon kesiyordum :p sonrasında zaten Zeta yapmaya başladım ve günlük görevleri yaparak Uridiumu rahatça harcayacak kadar kasmaya başladım :p

Quenn ve ρѕм「INV」 bunu beğendi.
  12. DraydiBoy

DraydiBoy User

İlk olarak levelin yetiyorsa cubikon guruplarına katılmanı kesinlikle öneririm. Küçük bir tavsiye eğer cubikon kesen 1 kişi varsa ve sen cubikona saldırdığında sana sıkıyorsa anla ki o adam sana cubikon kestirtmez :D İkinci olarak uberler, 4-5 de gurup olursan birileri ile iyi uri alabilirsin. Ek olarak söylemeliyim ki herhangi bir uber fark etmeksizin başka biri senden önce sıksa dahi uri ve ödül miktarlarını bölüşürsünüz öyle de kasılabilirsin gurup olmadan. 3. olarak da avantaj kutularıdır. Tavsiye haritalar 4-1,4-2,4-3. Son olarak oyun içi etkinlikler. En güzelleridir katılıp iyice uridyum kasabilirsin

►Los-Angeles-Lakers◄ ve Quenn bunu beğendi.
  13. ateistkeci

ateistkeci User

Hocam konuyu açma tarihine bakaydın bir :D teeee ne zamanın konusu kilitlenmesini istemeyi unutmuşum :D

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

fark etmiyor ki hala aynı şeyler gecerli bence kilitletme konu aktif kalsın gelecektekilere yardımcı olur

15. ateistkeci

ateistkeci User

Kalmasını isterim yetkililer içinde uygunsa :D hem ilk konum hatırası var hem illa ki ihtiyacı olan çıkar :)

Quenn bunu beğendi.
  16. Welbeck

Welbeck User

Hocam şimdi ilk yapman gereken ana sayfaya x3 x4 saatleri düşüyor yakalıyosun onu hemen satın al diyorsun 300 liralık paketten 4 5 adet bütçene göre alıyorsun sonrası çorap söküğü :)

ateistkeci bunu beğendi.
  17. ateistkeci

ateistkeci User

O kadar param var zaten :D elle kastım zaten paraya gerek yok :))))

18. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Ortalığı karıştırdığıma göre pengueniniz topuklar

Quenn ve ρѕм「INV」 bunu beğendi.
  19. Welbeck

Welbeck User

Kolay yoldan uridium diyip benim dediklerimi beğenmemekte ne bileyim biraz kırıcı :)

Quenn ve _Zeronix_ bunu beğendi.
  20. ateistkeci

ateistkeci User

Hocam o biraz fazla kolay oluyor :D

Quenn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.