nasıl pro lazerleri alabilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve qRossX tarafından 21 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. qRossX

  qRossX User

  merhaba küresel sunucusu ilk açıldığında başlamıştım ancak 2 pro görevinden sonra oynamayı bıraktım. tekrar başlamak istiyorum 2 tane hesap açtım ancak 2x görev katlayıcı gelmedi ben de eski hesaptan devam edeyim dedim. ancak oynayan kalmamış gibi bir şey. tek başıma neredeyse pro görevlerini yapmam imkansız goli full lf3 diroitler lf4 burgu tasarımı . var nasıl pro görevlerini yapabilirim? ya da hasarımı pro suz nasıl arttırabilirim ? 4x sıkarak zar zor 1 tane slot kesebildim onda da patlıyordum :)
   
 2. oben

  oben User

  yeni hesaplara 5-8 level arası görev katlayıcısı geliyor oyun ekranına sol tarafa açılır sayfa bildirimi olarak gelir genelde port atladığında hangara yanaştığında patlayıp doğduğunda görünür.
   
 3. qRossX

  qRossX User

  2 hesap kastım 6 level'a (5 te gelmedi) kutu 2x i geldi :(
   
 4. oben

  oben User

  olsun kutudan sonra görev katlayıcı gelecek kasmaya devam et 7 levelde gelir 7 lvl olunca port atla patla doğ bak gelecek.
   
 5. qRossX

  qRossX User

  teşekkür ederim bu gece deniyorum o zaman. peki tek başıma o görevleri nasıl yapabilirim? impulse ları belli bir kesme taktiği var mı? yoksa klan mı bulmalıyım ?
   
 6. oben

  oben User

  kardeşim klan bulabilirsen daha iyi olur bulamazsanda en azından grup bulman lazım biraz zor iş o iş tek başına olmaz.eğer denk gelirsek irtibat kurabilirsek ben sana yardımcı olurum.
   

Sayfayı Paylaş