nasıl saglam olucam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ╚FaTiH╚ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evt arkadaslar 11 lvlim 12 olcam 5 flax irisim var 5.000.000 da kredi nasıl bi yol takip etmeliyim neler yapmalıyım anlatabilecek var mı vega var 3 lf3 7 lf2

2. ygafff

ygafff User

önce lf 3 lerini fullemelisin fulledikten sonra ırıslerı fullemeye başlamalısın ırıslerden önce argen kaç 1 2 flansa arge ver

3. Merhaba ,

İlk başlarda bir süre kredi biriktirip ondan sonra ticaretten eksikleri tamamlamaya çalışmanız daha iyi olacaktır. 5-6 gün kredi biriktirip şansınızı deneyebilirsiniz. LF-3 , B0-2 ve iris gibi eksiklerinizi ticaretten tamamlayabilirseniz bu arada biriken uridium'u daha önemli bir alanda kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Merhaba,

Öncelikle kredi ve uridium yardımı ile LF3 ve BO2 leri fulleyin. Daha sonra iris almaya başlayın. 8 iris olunca arge yapmaya başlayabilirsiniz.

5. -onur5000-

-onur5000- User

Söyleyim ben :D

ilk başta credi ile lf3 lerini ve bo2 lerini tamamla grup halindede kristallon kasabilirsin iyi credi veriyor çünkü

15 lf3 olduğun zaman goli alıp ful tallon kesmeye bak istersen cubilerede idibilirsin tabi sonra 15 bo2 tamamlayıp irislere bak bol bol credi kasmalısın çünkü ticaret fiyatları baya arttı misal eskiden 20m den giden lf3 şimdi tr5de 40m gidiyor irislerini tamamladıktan sonrada arge argeden sonrada geliştirme :D:D:D:D

6. sagolun arkadaslar yardımlarınız için

7. chief

chief User

yazmışsınız şöyle böyle yap diye adama da nasıl yapacak hepsini :D önce cubikonda veya grupla kristallon kesip lf3 fullemen lazım. veya x3 de uri çekip lf3 fulle . bi 2.5k atmaya başladığın zaman tek kristallon kesersin veya cubide rahat kasılırsın. irisleri tek başına hayatta ticaretten fulleyemezsin klana girip 100 150 milyon artık serverda ne kadarsa iris fiyatı o kadar credi alıp basman lazım. irisleride yaptıktan sonra arge yaparsın ki onun içinde çok uri lazım :)

8. arge ticaretende olur kimse ti
    caret vurmaz pek gunluke

9. chief

chief User

ben 5milyona alamıyorum 3 dosyaya 5mılyon fazla :) (tr2)

10. Skylabı geliştir hergün promerıumu al sat.Şerefini yükseltmeye çalış çünkü şerefin yükseldikçe promerıum fazla para vermeye başlat.Gemin goli ve premıum var sayarsak 4000 ambarın olur.Şerefin 285k diyelim 2.200.000 gibi bir para verir ve 6 saatte felan gelir diye tahmin ediyorum.Günde rahat 2 kere satsan 4.400.000 cebinde.günde 5m kendin cubide kassan.1m cephaneden çık kaldı 4m+4m400k=8m 400k bir günde para.

Klanada girersen sana ordan günde 1m atsalar yeter yaklaşık 10m para kasarsın günde
    İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.