nasıl yapcaz şimdi bunu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Cellatus29 tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cellatus29

Cellatus29 User

lf4 görevi için herkeste biliyoki gereken görevlerinde yapılması lazım ama gereken görevler de 6-7 tane battleray kesememiz lazım millet 5-3te sıraya girmişi sırf interlerini yağmalşamak için böyle adalet mi olur nasıl yapalım şimdi biz bu görevi bi yanlarına gitmeye kalksak düşman olcaklar bize nasıl yapcaz şimdi biz bu görevi hadi söyleyin bakalım :mad::mad::mad::mad::mad::(:(:(:(:(

2. Sennar23

Sennar23 User

aynı durum benimde başıma geldi fakat grub olarak kestik adamları ve battlerayımı hallettim 5 tane lazımdı ve lf4 görevinide başarıyla bitirdim şuan 3 lf4 üm sizin için üzgünüm ama adamlarla gruba girmeye çalışabilirsiniz veya kimse olmadığı zaman kesebilirsiniz

3. Merhaba ;

Battleray için gereken önlemler alınmıştı fakat yetersiz kaldığına üzüldüm doğrusu. Durum teknik ekibe bildirilecektir. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Cellatus29 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.