Destek Nasıl Yapmam gerekiyor

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve seyitakb tarafından 28 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. seyitakb

seyitakb User

Merhaba hesabım uzun zamandır var fakat oyuna sürekli ara verdiğim için hiç bir bilgim yok bu aralar hep paladium toplamaktan yoruldum artık.
    bir kaç sorum olacaktı viplerim var
    full lf4 ve havocum var herculesim hiç yok apsim var zeusum yok irislerim 6 seviye kalan hiç bir şey geliştirmedim
    benim sırayla ne yapmam gerekiyor şuan phromestus lazeri mi lf4 mü kazanmam gerekiyor
    yoksa kapımı yapmam gerekiyor şuan ne yapacağımı bilmediğim için oyun oynayasım gelmiyor
    Sırayla yapmam gerekenleri söylermisiniz ?
    kapı yapıp hercüles mi toplamam gerekiyor
    bl haritasındaki görevleri yapıp phrometheus mu geliştirmem gerekiyor ? yoksa lf4 mü geliştirmem gerekiyor.
    şuan tek yaptıgım günlük görevleri yaptıktan sonra palladium toplamak

2. 17 levelsen bundan başla değilsen bir an önce 17 ol ve pro görevlerini al görevle 10 promethus olursun onları yapana kadar kastığın rinusklara ilave kasıp proları en azından 15 yapıp yoluna devam etmende kolaylık sağlarsın.herkül için çok acele etme havoclarla idare etmeye bak bol zeta yapmaya devam başka kapı yapma kasıtığın anahtar ve kredileri biriktir epey x4 kas sonra yine pro lazere devam onları fulledikten sonra işin epey kolay olur bu arada ufak ufak geliştirme indirim günlerinde geliştirme yaparsın.

seyitakb bunu beğendi.
  3. 10 tane pro görevi var zaten ilk onları yap sonra herculesleri fulle

seyitakb bunu beğendi.
  4. seyitakb

seyitakb User

teşekkür ederim :)

5. seyitakb

seyitakb User

Teşekkür ederim :)

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Sayfayı Paylaş