Nasıl Yüzüksüz Gemi Kasarım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -AnArChY- tarafından 13 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -AnArChY-

-AnArChY- User

Arkadaşlar yüzüksüz gemi yapmak için yapmam gerekenleri söyler misiniz sırayla sıfırdan gemi açtım yüzüksüz şekilde ilerletmek istiyorum adım adım yazarsanız çok sevinirim

2. Emi0666

Emi0666 User

Özel günlerde kapılara havoc herclues felan ekliyolar o günlerde havocu alıcaksın hercules zaten kappadan geliyo yüzüksüz gerisini bende bilmiyorum :D

-AnArChY- bunu beğendi.
  3. -AnArChY-

-AnArChY- User

genelde kuiper ve lambda için bekliyorlar havoc için hangisini önerirsiniz ve ilk önce havoc mu herkül mü

4. havoç derim vuruş artar
    ama maliyetlidir duşme şansı çok yok diye biliyorum
    ek olarak elit sıkıntısı yaşarsınız
    zeta yapmadıgınız için birçok kaynaga uri verirsiniz = arge (6m urili arge yapılıyor zetada gerisi yapılmaz arge maliyeti 10m uridir ) -anahtar ( x2 zetada 78k uri maliyetinde anahtar verir ) -havoç (%45 şans )-
    ek bilgi

-AnArChY- bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu başlığınız tamamı büyük harften oluştuğundn dolayı tarafımca düzenlenmiştir. Lütfen bu tip tamamı büyük harften oluşan konu başlığı/mesaj içeriği oluşturmaktan kaçınınız.

Öncelikle size yüzük kazandıracak kapılar aşağıdaki gibidir;
    Bu kapılardan uzak durunuz :) .
    İlerleyen süreçlerde Havoç ve Hercüles Droit tasarımlarını kazanmak isteyeceksiniz, bunun için Takvim bölümünden Galaksi Kapısı Özel Ödülü etkinliğinde bulunan
    Etkinliğini kovalamanız gerekmektedir. Onun dışında yapmanız gereken ekstra bir durum bulunmamaktadır. Başarılar dilerim

İyi Forumlar.

-AnArChY- bunu beğendi.
  6. -AnArChY-

-AnArChY- User

Bir şey sormak istiyorum hafta sonu özel ödülü şuanda sanırım kuiperde droit tasarım veriyor pazar günü x2 gününde kuiper bitirirsem bana kesin olarak bir droit tasarımı atacak mı ve x2 den yararlanacak mıyım

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Droit Tasarımları kazanmanız tamamen şansınıza bağlıdır. X2 kapı ödüllerinden etkilenmemektedir.

İyi Forumlar.

-AnArChY- bunu beğendi.
  8. -AnArChY-

-AnArChY- User

peki sizce pro lazerlerini yapana kadar sll-02 ile mi devam etmeliyim yoksa açık arttırmadan lf3 mü almalıyım (soru cevaplandıktan sonra konu kilitlenebilir) Herkese teşşekkürler

9. lf3 fazla kredi verme pro çok maliyetli 5-10m aldıgın lf3 leri tak derim

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Günlük giriş bonuslarını kaçırmamanız durumunda yeterli Lazer Topuna sahip olacaksınız. Onun öncesi için pek fazla yüksek fiyatı olmaması durumunda LF-3 Lazer Topu alabilirsiniz.

Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.