ne alsam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Schatten_190 tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar oyuna 75 k uri çekecem pazar günü 3x te yani 225 k uri sizce bu uriyle ne alsan benim düşüncem 4. irisim + uçuş düzeneği + pet geriye 30 k fln kalıyor onlara protokoller kalırım olurmu sizce ?

2. ekipmanını yazabilirmisin?

3. 11 lf3 6 bo2 extrralar full gemi goli 2. hangarda spearhead
    credi sıkıntım yok 10 m rahat yapıyom (1 günde)

4. bence pet uçuş düzeni alma 9 bo2 4 lf3 al ne kadar etti 130 k uri geminin içi full oldu yada altından kalkabilirim diyorsan pet al etti 180 k uri ne kaldı 45 k uri onunlada pete kutu toplama modülü al onunda içini bir güzel doldur. benim tavsiyem budur

5. çook saol bo2 lf3 leri uriyle almayacam kazık gibi oluyor senin dedin gibi pet + uçuş düzeneği ben baktım 75 k lık bi tane var güzel bide iris alacam etti 185 geriye kalanlarıda peti donatacam çok saol yinede :)
    [Konu kilit]

6. Lapseki

Lapseki User

irisi kredi ile ihaleden al, urini boş yere ona yatırma pet al pala topla zeta yap havoclarını fulle. çıkan ödüller ile argelerini tamamlarsın ve anahtarlar ile lf4 gününde açarsın daha çabuk gelişirsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.