NE CODE İMİŞ MÜBAREK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve paşasezgin tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÇOK SAYIN DARKORBİT YETKILERI BULUŞMA VAR DEDINİZ İŞİMİZİ GÜCÜMÜZÜ BIRAKIP GİTTİK SİLİVRİDEN ÜSKÜDARA 25 TL YOL PARASI VS YEMEK UCRETLERI FALAN ONADA BİŞEY DEMEDİK BİZE CODE DİYE VERDİKLERİ KAĞIT PARÇASINDA LF3 VE 10 LUK KAMUFLAJ CIKIYO BU NEDİR YAHU İNSAF BU KADARMI FAKİR BU BİGPOİNT
    SAYGILAR SAYGILAR SAYGILAR .....

2. evet bencede haklısın kardeş bende gittigim halde el bi kagıt parçası ne war içinde armut ne yapalım otrup yiyin dediler bune yaw armutun iyisini ayılar yer gibi dediler bize ayıptır ayıp biz darkorbittte o kadar para yatıralım etkinlik war dediler gittik hiç bir etkinlik yok bunun içinmi gittik oraya bnde tam 55 tl werdim yol yemek için onun yerine uri almak daha mantıklıymış kolay gele konuyu güncel tutalım güncel

paşasezgin bunu beğendi.
  3. Eee ben boşuna demiyorum bigpoint yani bizim oyun şirketi bu 4 sene içinde kendi menfaatleri için oyuncuları hiçe sayıyorlar...

1 nisan da droitlerin koyun olmasının anlamı da siz koyunsunuz biz sizi bir güzel yoluyoruz diyorlar...

önceden bu oyun böyle değildi... bu oyun ölü artık

4. haklısın koyuna cevirdiler bizi koyuna

paşasezgin bunu beğendi.
  5. Ben forumda boşuna mı bağırıyorum konularda , hakımızı alıyorlar zaten müşteri memnuniyeti olsa bir kere aegis gibi özel ekipmanlar ticarete gelmez idi...

Etkinlikler i yok ettiler üstelik oyuna para yatıran oyuncularla bu ticaret olayıyla resmen dalga geçiyorlar....

Bu oyunu 5-6 senedir oynuyorum ama bu 2009 dan sonra oyun iyice kötü oldu sürekli parayı düşünür oldular o eski bayramlarda çıkan kutular yok muydu içinden ucb ubr rsb 175 uri gibi şeyler veriyordu....

10 lf3 ne allahım ? allahını seversen onu bende yaparım insan 1 lf4 felan verir

Son düzenlenen: 3 Nisan 2014
    paşasezgin bunu beğendi.
  6. harbiden gözümden düştü bu darkorbit...

7. Ben şahsen 2 uçuş düzeni aldıktan sonra sohbet etmek için darkorbit oynayacağım.

Fakat bir yandan da Bigpointinde kazanması lazım. Kodu boşverelimde bizim için çaba sarf ediyolar fakat genede bu aksiyon oyunundan çıkmaya başladı ts ve chat kavgaları parayı basan en iyi klanda vs. Sonuç olarak parayı basan oyunu alır. Bence bir oyun kasılmaktan çok strateji gerektirmeli. Fakat bunda biri bitmeden diğeri başlıyor :/

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  8. Merak etmeyin siz 6 ay sonra lf4 ü de koyarlar ticarete... Ben sadece oyuna sohbet amaçlı giriyorum ciddi ciddi oynamıyorum oyun arka planda açık ben forumda geziyorum...

paşasezgin bunu beğendi.
  9. fbı9

fbı9 User

Şimdi otobuse atlasam 15dj giderim bide ogrenci verecem ama lf3 ıcın degmez ben lf4leri fullemısım lf3 u ne yapım

paşasezgin bunu beğendi.
  10. il dışından gelen arkadaşlar vardı onların hakkını kım verecek 1 lf3 mu yoksa 10 luk kamuflajmı

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  11. Yaptıkları da etkinlik olsa.... en ufak şeyde siyaset diyorlar 18 mart ı chat de kutladım diye 2 gün bann yedim nedenmiş siyasey yapmışım 18 mart ı kutlamak siyaset mi arkadaş ?

Her neyse oyunda cidden menfaatçilikten başka bir şey yok bu oyun çok zor durumda üyeler umurlarında bile değil

paşasezgin bunu beğendi.
  12. ha_v_em

ha_v_em User

buluşma dediniz kod verılecek dedınız o kadar yol tepdıkden sonra verılen kodda cogu oyuncunun ısıne yaramayacak hedıyeler verdınız bıgpoınt ıcın bu utanc kaynagıdır oyun zaten cok pahalı hedıyeler ondanda kazık yazıklar olsun sıze bıgpoınt ıcın bı rezıllıktır tesekkurler

13. fbı9

fbı9 User

Ya kardesım sızde nıye bu kadar meraklısınız onuda anlamıyorum benım dıbımde oldu 1. ve 2. bulusma ıkısınede gıtmedım bu kadar heveslı olmayın oyunun kurucuları paragoz ıken sana kodda lf4 verecek degıl ya 10 bin urilik ihalede 3m crediye giden lf3 verecek aslında bunlar bir ulkeyı somurseler kemıgını kuruturlar amerıkanın ırak'a yaptıgından beter yaparlar ulkeyı

paşasezgin bunu beğendi.
  14. şimdi gelir bi fm konu kilit uygun değildir der gider ama bu şiakyetlerimizi ne support ne forum kimse takmıyor basit cevaplarla bizi gönderiyorlar hiç kimse konuya egilmiyor nasıl olsa ay sonunda maaşları yatacak nasıl olsa

15. aynen yok konu kapatılması uygundur...

Geçen ay bir admin forumda benim özel hayatıma resmen hakaret ediyor ve bann yedim 1 ay ! tartışma yaratan o birde bana diyor tartışma yaratmayın diye... bide o mesajları silmiş allahtan ss si var... youtube a koyacam bunları youtube bi açılsın

bir güzel rezil edecem onları... Ya biz doğru düzgün oyun istiyoruz etkinlik yapıyoruz beğenmiyorsunuz diyorlar iyi de siz adam akıllı etkinlik yapmazsanız neden beğenelim ki ?

paşasezgin bunu beğendi.
  16. konuyu dagıtmayın beyler ne alaka yazdıgınız seyler

17. fbı9

fbı9 User

Paşasezgin sen şuan ordamısın ?

18. Böyle giderse ben bu oyuna sadece forumda ki oyuncu arkadaşlarımla sohbet için gireceğim...

Darkorbit iyice gözümden düştü 2009 dan beri bot var ve bunu 2013 ün ekim ayında yok ediyorlar aradan 2-3 sene geçmiş çok geç olsa da 40 yılın başı bir şeyi doğru düzgün yapıyorlar...

Bunların yaptıkları oyuncudan zorla para istemesi çünkü oyunda her şey uridium...

oyuncuyu sömürmeten başka bir şey yapmıyorlar birde utanmadan neden oyunda i etkinliğinizi azatlınız diye e-postama mail atıyorlar...

19. ordaydım cıktım 25 dk önce

20. fbı9

fbı9 User

Ricdk mi ne ona laf soyleseydınya bu kadar parayı mezaramı goturecen deseydin bende gelmeye nıyetlıydım oyle can sıkıntısına sımdı gelesımde kactı bunları okuyunca lf3 nedır ya benım petım lf4 dolu lf3 u ne yapım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.