Ne Kadar Sürede Fullenirim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **B*A*R*A*N** tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Leo yum günde 2000-3000 uri kasarak ne kadar zamanda goli fulleyebilirim ??

2. Valla söyleyeyim fullendikçe daha çabuk fulleneceksin. ama tahmini süre 3.5 aya alphayı yapabilirsin (ama 7 lf3den sonra biraz daha afzla kasılman lazım)

3. yani günde 2k 3 k kassam 5 ay gibi bi sürede goliyi fullermiyim ??

4. Şimdi ben bu sene okullar başlamadan 1 hafta önce tekrar darkorbite başladım sıfırdan ve şu an zeta 93 parça beta sibelonitteyim alpha yaptım pet 11lw kami2+hammadde toplama3+Yağma1+Ticaret1+kombotamir1 war. Elmas droid düzeni var 7 bo2 16 lf3 2 ırıs var. Ama 1 haftada vıp+İndirim çekip 1 haftada ırısları fulleyim en geç 3 haftaya aegis alan var.

5. Kardeş ben ne kadar sürede fullenirim onu soruyorum

6. Demek istediğim 7lf3ten sonra kasılmana bağlı. Belli bir yerden sonra günde 2000-3000 uri kurtarmayacak. Daha fazla kasmaya vakit ayırabilirsen 2.5 ay alır.

7. Yaz gelsinde okullar kapanana kadar bu şekil devam ediyim yazın günde 5k 10k yardırırız

8. Yazın herkes bir üst seviyeye gelir oyunda şimdilik goli 15lf3 8 ar-ge 15bo2 yapmaya çalış ama şart koyma yavaş yavaş da olsa tamamlamaya çalış.

9. aynen yavaş yavaş fullencez arada uride çekerim

10. Okul dönemi bitiyor o yüzden zorlamana gerek yok yazın bi bastırırsın gerisi gelir...

11. Sence pet alıyımmı kutu toplattırırım uri kasar ben yokken ?

12. Yok bence tamamen zarar :D

13. petn kastıgı pete gidio zaten :D

14. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Pet almanızı önermem önce geminizi belli bir aşamaya getirmelisiniz ki pet ihtiyacını görmezden gelebilesiniz.

15. bence 3 ay tatil bitince 2 ay sonra bas

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.