Ne yapim sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GoliathKiller tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar ben oyuna yeni başladım ve cidden bana biraz karışık geldi millete bakıyorum 20k 30k 40k vuruyor ama ben 3.5k nın üstüne çıkamadım 3 iris 5 flax ve onlarda 2 lf4 9 lf3 takılı gemi ise v.revenge 2 lf3 ve 8 spectral takılı bo2 leri full 2. konfide ise hız jeneratörleri full 166K uri var sizce nasıl gelişirim ben tıkandım ?

2. O oyuncularda muhtemelen "Apis" ve "Zeus" bulunuyordur. İçeriğini söylememe gerek yok. Yapman gerekenler ise şöyle:

[1]- P.E.T 8. seviyeye çıkarılacak ve "3. Seviye Kamikaze - 3. Seviye Hammadde Toplayıcı" modülleri alınacak. (Görevleri bitirmeden önce "P.E.T" açık kalmalı. Bu sayede daha hızlı seviye atlatabilirsin!)
    [2]- Droitlerini tamamen "Iris" ile donatman gerekiyor. (İhale sistemi.)
    [3]- "Skylab" gelişimini tamamlaman gerekiyor. (Bu menüden kendi gemine sarı taş göndererek besleme yapmanı tavsiye ederim.) (Eğer "CPU" gibi donanımların eksikse, sarı taşları satabilirsin ve ihale sisteminden temin edebilirsin.)
    [4]- Seviye "15-16" civarında ise, bol bol "Palladium" toplayarak "Zeta" kapısını hazırlamanı öneriyorum.
    [5]- "3. Seviye Hammadde Toplayıcı" ile kolayca toplayabilirsin. (Düşmanlar olacaktır, zorlanabilirsin.)
    [6]- "Zeta" kapısı çok kolaydır. "Venom" varsa çok yardımcı olur ama sende bulunmuyorsa, "+%10" kalkan desteği veren "Goliath" kullanabilirsin.
    [7]- "Kamikaze" modülünü kapıda kullanabilirsin. Çok faydası olacaktır.
    [8]- "Zeta" kapısını "X2" ödül gününde yapmalısın. (Ödüller 2 katına çıkarılıyor.) (Pazar günü diye biliyorum.)

Kapıdan elde ettiğin "Günlük Dosyalar" ile Arge basabilirsin.
    Kapıdan elde ettiğin "Yeşil Anahtarlar" ile LF-4 ve Apis-Zeus parçalarını elde edebilirsin. (Pazar günü açmanı öneriyorum.)
    Kapıdan sana (İlk seferde %100 veriyor. Diğer zamanlarda %40 civarında şansın oluyor.) "Havoc" droit tasarımı çıkacaktır.
    Bu "Zeta" kapısının en önemli özelliği de bu zaten. Kapıyı "---Havoc---" için yapıyorsun diyebilirim. En avantajlı ve kolay kapı bu kapıdır.

Giriş - Gelişme - Sonuç karmaşıklığı olmuş olabilir ama normal gelişim için standart ilerlemedir!

Tırnak içinde belirttiklerim hakkında bilgi edinmeni öneriyorum. Örnek olarak: "Havoc nedir?" gibi.

.Kuasar. bunu beğendi.
  3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bu bölümde oyuncu arkadaşlarımızdan tavsiye alabilirsiniz. Benim tavsiyem öncelikli olarak açık arttırma ile irislerinizi tamamlamanız ve petinizi geliştirip, zeta kapısı için üridium veya paladium toplamanız yönündedir.

İyi forumlar.

4. maddi açıdan zora girmeyeceksen katlayıcı çekip kutu topla bir hafta sonunda 400k uri ve 2kya yakın gg yaparsın buda sana 9-10 zeta eder gelen dosya ve anahtarlarla baya ilerleme kaydedersin bu yöntemle 1ayda gemi fulledim kamikaze alayım toplayıcı modul alayım pala toplayayım çok gereksiz ve uzun süren işler onlar