ne yapim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve afatsa212141 tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar kasılayımmı yavaş yavaş kapımı yapayım crediyle açık arıtrmaya geelcek aegisi alacam uriyide 100k yapıp elmas uçuş düzenini alacağım
    Gemi özelliklerim
    silah:16 lf3 15 lf2
    kalkan:12 bo2 geri kalanı 128k lık
    droit:8 iris
    server:iskandinavya 1
    gemi : goliaht (açık arıtrmadaki tasarımlar tercihim %10 kalkan veren )
    arge: 8 . argemide aldım 24 argede kalın sıkmaya göre ayarlıyorum
    skylab : full 10 lvl sep 7 lvl
    alfaya 2 parça betaya 4 parça kaldı
    ekstralar :full
    credi:110m
    uridium:10k
    pet: 9 lvl kamikaze 3 oto hammedde 1 tamir 1 kutu toplama (ismini tam bilmiyorum :)1
    vip:malesef yok fakat telefondan göndereceğim 1 ay sonra çünkü telefonumu o zaman alacak peder :)
    cevap veren herkese teşekkürler

2. Lapseki

Lapseki User

PAL. Topla zeta yap senin için daha karlı olur gemi rahat zete yapar

3. Merhaba ,

Epeyce bir kredi gerekir Aegis ticarete gelse ve geldiğinde. :) Çünkü ilk zamanlar çokkk yüksek kredilere gider. :D

Bence ilk önce kredi ile ticaretten LF-3 , B0-2 ve Hız jeneratörü gibi eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Ayrıca skylab'tan promerium yollayıp ve npc'lerin çöplerini toplayıp satarak kredi biriktirebilirsiniz. Zamanla birikten uridium'ları ilerde daha önemli yerlerde kullanabilirsiniz.

Palladium toplama işi 5-3 haritasının sizin server'daki durumuna bağlı olarak zor yada kolay olabilir bilemiyorum ama zor olabilir. Klan yada arkadaş grubunuz varsa birlikte giderseniz işiniz biraz daha kolaylaşabilir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.