Öneri Ne yapmalı...

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KST tarafından 14 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KST

KST User

Merhabalar,

Bir süre önce gemimi alt-orta diyebileceğimiz bir seviyeye getirdikten sonra ara vermek durumunda kaldım. Şimdi tekrardan oynamaya başladım ve açıkcası kendime bir hedef belirlemekte zorlanıyorum. Öncelikle gemi özelliklerini söylemeliyeyim;

Modüllü Solace kullanıyorum (Birçok kişi gibi :D)
    Yeterince seviyesiz lf4 var elimde ve prometheus lazer görevlerini yapıyorum (7. görevdeyim)
    Apis ve Zeusum var ve havoclarım full (geliştirmeleri devam etmekte )
    27 Ar-Ge

Yukarıda belirttiğim gibi şunu yapmalıyım bunu almalıyım tarzı bir hedef beliryemedim. Forumu karıştırdığım kadarıyla prometheus lazerini fullemek ilk hedefim olmalı sanırım ancak bu kısa bir süreç değil tabii. Bunun yanında hedeflerim neler olmalı?

-Venom modüllerini almalı mıyım? Yoksa Cyborg için kasılmaya devam mı?
    -Elimden geldiğince topladığım Enerji ve, Uriyi Zetaya basıyorum. Böyle devam etmelimiyim?

2. Sırasıyla cevaplayayım:
    1.) Dediğin gibi hasarını artırıp hem etkinlik hem de savaşlara daha aktif bir şekilde katılmak istiyorsan pro lazerlere odaklanıp 48 yapmalısın
    vaktini orada harca. Bir yandan da zeta ile ganimet kasabilirsin pro lazerlerde ihtiyacın olacak.
    2) Modülleri almaya çalış(hız kalıcı oldu diye biliyorum ama hasarı kaçırma hedeflerden al)
    3) Pro lazerler için zetaya devam, sonra kappa sonra spartan için hadesten devam edersin.

Themis., Deleted member 268334 ve KST bunu beğendi.
  3. KST

KST User

Önerilerin ve ilgin için teşekkür ederim.

4. Merhaba hocam size şöyle bir onerim olacak 700k-800k uri biriktirip sonra sadece indirim cekip (vip de cekebilirsin sana bağlı be sadece indirim tercih ediyorum ama .) 12-15 zeta donmenizdir .
    Sonra rinusk kasmanız kredi yoksa cubiden kredi kasmaniz (cop toplayarak- ticaret modülü 3-) yaparak tek seferde 8 pro kasabilirsiniz 36 pro olunca ise kappa ya başlayıp 20 herkül (10 spartan-10 kaçış konfisi için) yapıp ondan sonra da bölünme kristali için 80-90 hades dönmenizdir .) Ondan sonra ise ağırlığı bo3 vereceksiniz bo3 de fullenince bol bol x7 yapıp full 16 seviye ondan sonra ise tek derdiniz x4 kasmak olacaktır bir de argeyi 50 ye tamamlamak :)

KST bunu beğendi.
  5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Dediğiniz gibi ilk önceliğiniz kesinlikle Prometheus Lazerlerinizi fullemek olmalıdır. Prometheus Lazerlerini fullemenin en iyi ve karlı yoluda Zeta'dan geçmekte :) en azından 25 civarı bir prometheus sayısına ulaşmadan Hercules yada Spartan tasarımları ile uğraşmanızı önermemekteyim. ( Dilerseniz 36 Prometheus olana kadar Hercules'e hiç bulaşmayabilirsiniz. :) ) Prometheuslarınızı belli bir sayıya getirdikten sonrada @Grandmaster. 'ın dediği gibi Spartan için uğraşmaya başlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise P.E.T'e yatırım yapabilir ve P.E.T'i çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. KST

KST User

Bütün yollar Prometheusa çıkıyor gibi :D ilk hedefim olacak önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Titan. bunu beğendi.