Ne yapmalı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BELA__ tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BELA__

BELA__ User

Arkadaşlar ben;
    full lf3 2lf4 27 bo2 full elit hız 8 iris 1 apis im 4 özel tsarım var (sentinel,venom,solace,spectrum)
    zeta bi kere yaptım bundan sonra zetamı fulliyim uri ile kappa veya lf4 mü ?

2. kaç tane havoç ve herkülün var?

3. Merhaba ,

Bence karışık olarak Zeta ve Kappa yapabilirsiniz. Yada ilk önce Zeta daha sonra Kappa yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. BELA__

BELA__ User

1 havocum vardı havoc taraftarı değilim destek alırım 10k uri ye daha iyi hercules yapmayı planlıyorum
    kaç gg ye açarım?
    ilk yapışımda çıkmassa büyük hayal kırıklığı.:mad:
    bide kasılma yolu verirmisiniz cubi mi yapsam talon mu 3-5 mi? ubermi ?

5. Merhaba ,

Kaç gg'e açılır net birşey söylemem zor. Cubikon'da sıkıntı olmayacaksa cubikon yada Kristallin - Kristallon imha edebilirsiniz.

İyi forumlar

6. BELA__

BELA__ User

Tamam ''Kıyamet'' cubicona başladım saatte 6-7 k kasıyorum.Yardımlarınız için hepinize teşekkürler.
    Konu kilitlenebilir.:):):)

7. KARANLIK

KARANLIK User

Biz teşekkür ederiz ancak ben herculesten önce havocları kesinlikle fullemeniz taraftarıyım.İleride yararını kesile kesile öğrenirsiniz yoksa ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.