NE YAPMALI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DENİZCAN tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DENİZCAN

DENİZCAN User

gemi: Aegis
    dıroit: 7 iris 1 fılaxs [kılanım saolsun :)]
    full elit hız
    8 bo2
    31 lf3
    pet: 13 lwl oto toplama 2 radar protokolu 2 tamir moldü 1 gemi tamir modülü 1 kamikaze 3 var
    yapılan kapılar: Alfa Beta lambada
    uçuş düzlenlri: ok u.uş kalkan uçuş kalp uçuş düzeni
    sorum şu: bu geimye ne yapmlı kapı ve taktik yönüden

KARANLIK modum ö.d yanlış yere açctıgım fakında degilim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2014
  2. Prophecy

Prophecy User

hangi serverdesin kasılmanda yardımcı olabilirim

3. DENİZCAN

DENİZCAN User

TR2 deyimj :)

4. Merhaba ,

İlk olarak B0-2 sayısı yetersiz. Bence ilk olarak B0-2 eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Daha sonra ise Epsilon , Zeta ve Kappa kapılarına ağırlık verebilirsiniz.

Arge durumunuz ne bilmiyorum ama biriken uridium ile arge yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. DENİZCAN

DENİZCAN User

14 argeyim modum

6. Merhaba ,

Klasik 24 arge'ye göre dağıttıysanız eğer 18 arge'yi tamamlamaya çalışabilirsiniz. Böylece hem Kalkan Enerjisi hem Kalkan Sıklığı tamamlanmış olur.

İyi forumlar.

7. DENİZCAN

DENİZCAN User

tamam modüm yapıcagım birde bo2 leri kapı yaprak tamlasam yani kapıları ypatıckca+ kredi ile alsam

8. -onur5000-

-onur5000- User

Sen önce o argeyi 21 veya 24 yapmalısın ( isteğine kalmış ) bo2lerini fullemelesin kalkan oyunda önemli uçuş düzeni almayıp arge yapsaydın daha iyi olurmuş geminin eksiklerini tamamlayıp modumuzunda dediği gibi zeta ve epsilon ( tercihim zeta urisi ve arge bakımından baya iyi kapı havoc bakımındanda iyi ) havoclarını fulledikten sonra bol bol kutu açıp epsilona yönel sonrada herkül için kappa sonrada geliştirme yaparsın bu arada apis zeus kendiliğinden gelir :)

9. DENİZCAN

DENİZCAN User

apis: 24 parça 180k uridium :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.