Ne Yapmalıyım Sizce

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ghostecz tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ghostecz

ghostecz User

Şimdi kapı hiç yapmadım kapı yapmak istiyorum fakat alpha yapıyım desem beta ve gama da çıkıyo yani alpha biraz zorlar diye düşünüyorum zetanında 77 kapı açık alphanında 16 beta 17 gama 17

2. Merhaba ,

Gemi , Lazer , Kalkan , Hız , Droit , Arge , Pet v.b. ekipman bilgilerinizi de yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz. Geminiz ne , hangi lazerden kaç tane , hangi kalkandan kaç tane , iris-flax sayısı , arge durumu gibi yazın.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. kıyamet fm benim konumda kardeş zeta aç digerler zor not beta galaxy gates

4. ghostecz

ghostecz User

full elit arge ise 10 :( pet yok

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Mart 2014
  5. P.E.T.'e gerek yok bence. (Alpha ve zeta için) full elitsen elbet ırslarında fulldür. O zmn alpha ve zetayı rahatça yapabilirsin gibime geliyor.

6. ghostecz

ghostecz User

ama şu kapı hangisini tercih ediyim öncelik olarak ona karar veremiyorum atıyorum 600. kapıya gg yi bastıgımda yada 1500 herneyse kaçıncı gg de alpha açılır zeta 1500 diyolar o civarlarda olur heralde fakat bu alphayı kaçıncı gg de açarım hiç bi fikrim yok

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.