Öneri Ne Yapmalıyım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tetrax1907 tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tetrax1907

tetrax1907 User

Seviyem 17. Gemim goliath full iris oluyorum birkaç güne ,full elit kalkan ve full elit hız full lf3 bir tane de lf4 var. 15 argeyim pet im yok elit uçuş düzeni yok daha hiçbir kapının parçalarını tamamlamadım kapı da yapmadım ve v.i.p. değilim . 116 bin urim var sizce ilk yapmam gereken şeyler nelerdir ? Teşekkür ederim :)

2. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Pet alınız ama modül almayın şimdilik 3. seviye modüller alırsınız. Argenizi 24 yapın şimdilik. Kapı olarakda sadece zeta açın kapı ödülleriyle gelişmeniz daha kolay olacaktır ve HAVOC tamamlayabilirsiniz bu sayede. Bu dedilerimi yapıtktan sonra apis parçası zeus parçası arayın bunları bulurken lf4 bulma şansınızda olacak. Bana göre ilerleme yönteminiz bu şekilde olmalıdır.

İyi Forumlar.

tetrax1907 bunu beğendi.
  3. tetrax1907

tetrax1907 User

Teşekkür ederim önerileriniz için. Başka önerilere de açığım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.