Ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ParistonHill tarafından 18 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba
    Şuan 4 lf3 geri kalanı spectal lancer II
    3 iris gerisi flax
    3bo2 3gn7900 lenov gemim var
    tr3de oynuyorum kastıgım krediyle iris almaya çalışıyorum spectraller yüzünden şuanlık lf3 alasım yok şuan 25bin uridium var ama 150bin olunca burgu almayı düşünüyorum hızlı uridium kasmak açısından x3de devolarium hariç önüme ne gelirse kesiyorum ama x8de strauneR kessem daha mı mantıklı olur sizce?
    Birde bu izleyeceğim yol mantıklı mı yoksa farklı önerileriniz var mı teşekkürler

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

irislerden sonra kredinizi skylap için harcamanızı öneririm onu sakın ama sakın unutmayın arada destek olarak seprom yahut promerium besleyerek vuruşu arttırabilirsiniz.
    bu saaten sonra ne yapacagınıza gelirsek hemen goliath gemisine geçmenizi kesinlikle önermiyorum çok kolay bir hedef olacagınız için herkesin ilk hedefi siz olursunuz olabilecek gemi vengeance alıp x8 gitmenizi tavsiye edebilirim ki buna hitaben x6 haritanızda cubikon guruplarına katılmanızı öneririm ek olarak da asla kacırmaman gereken npc ice meteroit buyuk olanları çok güzel uri veriyor vengeance gemisini önerme sebebim leonov gemisi sadece x4 haritalarına kadar 2 kat hasar kalkan ve darbe puanı destegi olması x8 haritalarında leonov gemisi ile strauner keserken biraz zorlanabilirsin arge konusunda hiç bahsetmemişsin belkide ne olduğunu bilmiyorsun ana sayfada pilot profilinin içinde yetenek ağacı adlı bir kısım var daha detaylı bilgiler için aşağıda bıraktığım linklerden açıklayıcı şekilde ögrenebilirsin

diroit düzenleri hakkında mantıklı şekilde düşünüyorsun daha fazla hasar verebilmen için en güzel şey burgu alman olacaktır

skylap hakkında bilgiye [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.]
    yetenek ağacı hakkında [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.]
    arge en güzel nasıl dizebilirim veya test edebilmek için [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Eylül 2019
    ParistonHill bunu beğendi.
  3. skylabı yapıyorum prometid duranium promerium 5. seviye ilk 3 7. seviye sıradan gidiyorum şuan
    argem hiç yok
    x8e goliath alıp geçerim diye düşünmüştüm vengeance az vurmaz mı

Uridiumu neye harcamalıyım birde 30bin şuan biriktirip burgu düzeni alsam mantıklı olur mu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Eylül 2019
  4. IParamoreI

IParamoreI User

bence goli alması daha mantıklı. Adam kesmeye gelenler bir vuruşta 100bin vuruyorlar vega olsa da tek atacaklar goli olsa da tek atacaklar. bence goli alıp hasarını arttırması lazım. Açık arttırmadan 7-8 tane hız jeneratör senin işini npclerden hasar yemeden kesmek için görecektir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Eylül 2019
  5. Kristallonda kasabilir miyim peki goliathla

6. Merhaba,

Sana tavsiyem görev al hızlıca bitir. Bir klana gir ve ordan yardım al. İrislerini , hız ve kalkan jeneratörlerini fulle.Skylabı geliştir promerium satıp gemiyi geliştirebilirsin. Sonra kristallon kesip kredi kasabilrisin. Urini beklet indirim kodu alıp gemi alırsın.

İyi forumlar.

7. Gemi olarak hangisini almalıyım. İris hız ve kalkanlar fullenip kristallona geçene kadar x3de mi kalayım yoksa x8de mi

8. Merhaba,

Açık artırmadan goliath ve vengeance gemilerini çok rahat alabilirsin şimdilik bu gemilerle kas sonra diğer tasarımlara bakarsın sana en uygun olanı alırsın.

İyi forumlar.

9. IParamoreI

IParamoreI User

gemi uri ile alınır mı?
    Goli'nin %5 hasar vereni al. açık arttırmadan 10k'ya bile gelir.
    ben hep gemimi x6,x7'de kastım. Diğer haritalar nasıldır bilmem. Cubikon kesebilirsin. Baktın cubikon kesen yok tallon kesebilirsin. Ama klana girmen kasılmanda büyük kolaylık olur.

10. Peki bu uridiumla burgu mu yoksa elmas düzen mi almak daha mantıklı olur

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu ekipmanla burgu pek avantaj sağlamaz diye düşünüyorum. Bana kalırsa biraz daha toparlayana kadar uridium harcamayın. Eğer üst haritalarda tek zor oluyorsa alt haritalarda veya bir kaç kişi üst haritalarda kasabiliyorsanız üst haritalarda kasabiliyorsanız. Skylab , görevler ve normal yoldan npc imha ederek kredi / uridium vs. kasın. Uridiumlar biriksin ve diğer taraftan biriken kredilerle eksik iris ,LF-3 , kalkan ve hız gibi eksiklerinizi açık arttırmadan tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Son olarak leonov şirketinizin alt haritalarında avantaj sağlar üst , pvp ve düşman haritalarında avantaj saglamıyor yanlış hatırlamıyorsam.

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. Az vurdugumdan burgu banada avantaj sağlamaz gibi geliyo ama kalkanları tamamlarsam elmas iş yapar gibi üst haritalarda hiç denemedim şuan alt haritada lenovla lordakia saimon mordon kesip kutu topluyorum üst haritalara geçsem daha fazla toplayabilir miyim goliath alsam onu düşünmüştüm. Lf3 leri en son halletmeyi düşünüyorum spectral 2 ile 5 hasar farkları var oyunculara saldırmıyorum zaten mantıklı mıdır.

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şu anda vuruş ve kalkan değerleri bana kalırsa burgu ve elmas için uygun değil.

Hemen karar verme ben düşüncemi yazıyorum. Bence Elmas yerine Kalp daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Elmas maksimum 5000 yeniliyor.Hasar alırken pek avantajlı değil ama Kalp % 20 kalkan ve % 20 darbe puanı arttırıyor. Ama % 5 lazer hasarını düşürüyor. Skylab seviyeleri yeterliyse lazer ve roket atışlarını ya da en azından lazerleri besleyebilirsen bu azalmayı telafi edebilirsin.

Dediğim gibi bana göre Kalp düzeni Elmas düzeninden daha iyi diyebilirim. Diğer üyeler ne düşünür bilemiyorum.

Oynadığın seever'da üst haritalar ne durumda bilmiyorum. Ortam uygunsa Goliath ile biraz daha iyi olabilir ama Goliath olsa bile yinede ekipman düşük bana kalırsa.

ParistonHill bunu beğendi.
  14. IParamoreI

IParamoreI User

Zaten arkadaşımız kasılırken can ve kalkana ihtiyacı olmayacak. Çünkü kesmeye gelen adamlar her türlü kesecekler. Bunun için hasara ihtiyacı vardır. NPC keserken x oluşumu droit düzenin kullanırsan avantajlı olur sizin için. X oluşumu şeref puanı vermez ancak npxyi patlatmadan önce normal özelliksiz droit düzenine geçebilirsin. Zeta kapısı yapmaya başlayınca güve droit düzeni alabilirsin. Zeta da çok avantajlı oluyor. Cephaneden tasarruf edersin.
    Ben kendimden biliyorum. Gelişme aşamasında kalp aldım ilk. Bir avantajını görmedim. Kalpte olsa burguda olsa yine kesiyorlardı. Ancak güve normal haritalarda kasılmalık o kadar etkili değildir. Bunu da belirteyim.

15. Forumda elması öneren çok gördümde özelliğide işe yarar gelmişti bana. Peki Aegis alsam işime yarar mı?

16. IParamoreI

IParamoreI User

elmas düzeni iş yapar ancak kalkanın çok olması lazım. Kalkan miktarının %1'i kadar mı ne yeniliyordu. Kalkanın 200k ise 2bin yeniler.
    Yaratıkları hasar yemeden kesebiliyorsan elmasa gerek yok bence.ben elmas düzeni almadım gerekte duymadım.
    açık arttırmadan aegis alabilirsin. Arada çok uçurum bir fark yok ise aegis elite almanı tavsiye ederim. Normal aegisi kullanmadım. Aegis elite ile goli arasındaki vuruşlarında bir fark etki etmeyecektir. Ancak aegis can ve kalkan bastığından tamir için beklemezsin. aegis için urini harcama. Daha doğrusu gemi almak için Urini harcama.
    Droit düzenini irislerini tamamladıktan sonra alabilirsin. şeref puanı, rütbe falan senin için önemli değil ise X oluşumu düzeninde işe yarar %5 npc hasarı veriyor.
    Söylediklerim kendi düşüncemdir yine de karar senindir.

.Paradoks. ve ParistonHill bunu beğendi.
  17. Teşekkürler

18. DraydiBoy

DraydiBoy User

vega al deme sebebim kaçma şansı olması normal goli hızı yavaş kalır gündemde olan gemiye yani cybork a göre hiç yoktan belki kaçma şansın olduğunu düşündüğüm için vega hala önerimdir

19. Gece 2 iris 2 bo2 aldim 5 irisim suan bu gece irisleri tamamlayabilirsem kristallon kesebilir miyim

Darkobit21 bunu beğendi.
  20. Darkobit21

Darkobit21 User

hangı serverdesın şirket neydı aynı server yardımcı oluruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.