Ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ParistonHill tarafından 18 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tryhardD

tryhardD User

Kesersin kesmesine de mantıklı değil bence git x8 de streuner kes kutu topla

2. tr3de eicdeyim

3. IParamoreI

IParamoreI User

Hız jeneratörü de almanı tavsiye ederim. Hızın olursa npcleri hasar yemeden kesersin. kristallonu şimdi bile kesersin. Artık kristallon çalmaya çalışanlar yok. Önceden kristallon için adam keserlerdi. iyi maşallah İrislerine iyi bak. Droit tamircisi al 1 tane kafan rahat olsun.

ParistonHill bunu beğendi.
  4. 5 6 tane de hız var sanirim kac tane koymam lazim goliye

5. IParamoreI

IParamoreI User

taş ile besliyorsan hız jeneratörlerini 5 tane yeter bence hem kaçan npcleri kovalarsın hemde hasar yemeden etrafında dönebilirsin. Benim kasılmalık konfimde 5 hız kalan 10 adet jeneratör kalkan droitler vs hepsi lazer.

Taş ile beslemek için skylabını bekleme kargo kutularından çıkan sarı taşları al, oyunda olduğun süre boyunca besle. 1 taş 10 dakika besliyor. günde 4 saat girsen 24 promerium senin işini görecektir.

6. Teşekkurler

7. Biriktirdiğim uridium ile günlük dosyası alsam mantıklı olur mu

8. IParamoreI

IParamoreI User

kesinlikle alma. İrislerini tamamladıktan sonra zeta kapısına başlıyacaksın. Zeta kapısını hafta sonu yapınca günlük dosya ve anahtar vericektir sana. Ben 30 arge oldum daha hiç günlük dosya almadım. Hep zeta yaptım. Zeta'yı uri ile açıyorum. 160bin uri'ye açıyorum. Hafta sonu pazar günleri kapı yapıyorum 50 anahtar 100 günlük dosya alıyorum. Alınan nesnelerin uri karşılığını hesaplarsan 10-20bin uri zarara girmiş gibi gözüküyor ama onu da x4 cephanesine sayıyorum. Zeta için pala'da toplayabilirsin.
    Ben şuan promethus lazeri kasıyorum. Promethus lazerine anahtar istiyor. Ben bile anahtara uri vermek yerine zeta yapıyorum.

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. şuan 6 irisim 1 iris daha alacak credi kastım tallonlardan çok iyi kredi kasıyorum saatte 7-8m kadar irisler tamamlanınca 4500 civarı vurucam sanırım bundan sonra nasıl arttırabilirim hasarımı
    urileri zetaya saklayayım ozaman

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Zeta galaksi kapısını Pazar günü Galaksi Kapıları Çifte ödül Gününde bitirin. Bu sayede her galaksi kapısından 50 adet yeşil ganimet anahtarı kazanacaksınız. Bu anahtarları TAKVİMi takip ederek Zeus gününde kullanın. Bu sayede Apis ve Zeus droitleriniz için gerekli parçaları ve epeyce LF-4 lazerin kazanmış olacaksınız. İlerleyen zamanlarda vuruşunuzu yükseltmek için Burgu uçuş düzenin satın alabilirsiniz. Bunun dışında dükkandan DMG-BO1 ve DMG-BO2 desteklerin satın alabilirsiniz. Bu sayede toplam vuruşunuz %20 artacaktır.

Tabi arge dağılımınızı göz ardı etmeyin. Uzaylı Avcısı argesine 5 arge puanı dağıtıldığında size NPC'lere karşı %12 hasar bonusu sağlayacaktır.

İyi forumlar.

ParistonHill ve Minerva bunu beğendi.
  11. Son bir sorum daha var zeta icin uridiumu yaratik keserek mi kasmak yoksa 45k uridiuma spearhead alıp kutu toplamak mi daha mantikli olur
    Birde palladium varmıs sanirim

12. cevabım şu asla kapıları uridium ile açma pişman olursun. spearhead a gelince onuda uridium ile alma açık arttırma dan almaya çalış mümkün mertebe herşeyini.
    uridiumunu yanlızca uridium ile alınan pet modulleri gibi şeylere harcamanı öneririm. petini 8 seviye yapıp 3 tane 3. seviye radar protokolü ve 3. oto yagma al ve kutu topla. birde kurtarılan mal protokolü al yüzde 3 oranında avantaj kutularından fazla içerik çıkartmanı sağlar. birde arge olarak kasılma argesi yaparsan mis gibi olur. 12 argede kasılma argesi yapabilirsin (başlangıç amaçlı)

gemi gövdesi 1= 1 arge (geminin darbe puanı 5000 artar.)

depocu= 2 arge ( 1. argede %8 2. argede %12 ambar artışı sağlar.)

kısmet 1= 2 arge ( 1. argede %2 oranında 2. argede %4 oranında avantaj kutularından elde edilen uridium'u arttırır.)

acımasız 1= 2 arge ( 1. argede %4 oranında 2. argede %8 oranında daha fazla şeref elde edersin.)

Roket Uzmanı= 2 arge ( 1. argede %4 oranında 2. argede %6 oranında roket hasarı artar.)

Uzaylı Avcısı= 2 arge ( 1. argede %2 2. argede %4 uzaylılara olan hasarı arttırır.)

Bağlayıcı Işın 1= 1 arge ( kargo kutularından elde edilen hammadde oranını %1 arttırır.)

Sırası ile bunları açman gerekiyor birini açmadan diğerini açamıyorsun zincirleme misali yani. bu sistem ile pet ile daha sağlam uridium toplayabilirsin.
    Kazandığın uridiumlar ile yanlızca uridium ile alınabilen ve gemin kasılırken işine yarayacak şeyler almak için kullanmaya özen göster. gereksiz harcama yapma. radar protokolü ve oto yağma yı tamamladıktan sonra biriken uridium ile kurtarılan mal protokolünü al.

argeden %4 protokolden ise %3 uridium avantajı ile toplamda her avantaj kutusundan %7 daha fazla uridium elde edeceksin. spearhead alana kadar vegeance gemisi de seni idare eder. dediğim gibi uridiumlarını gereksiz kullanma. pişman olursun benden söylemesi.

iyi forumlar.

Edit: ben tr3 te yeni hesap açmayı düşünüyorum dilersen beraber oynayabiliriz. şuan global avrupa 3 te yim.
    bu yöntem ile geliştirdiğim gemim

Son düzenlenen: 21 Eylül 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  13. Olur pilot profilim bu [Forumda link paylaşılması yasaktır.]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Eylül 2019
  14. TAW

TAW User

Modum oyuncuyla sizli bizli konuşmayan bir mod ilk defa gördüm. Alışma süresi tabi, Kıyamet e bakın nede güzel yazıyor.

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forumda oyuncuların link paylaşması güvenlik gerekçesi ile yasaktır.

Bu nedenle pilot profili bağlantınızı aşağıya ekliyorum.
    pilot profili bağlantısı

İyi forumlar.

16. Kusura bakmayın bilmiyordum konuyuda kilitleyebilirsiniz

17. Merhaba,

Değerli oyuncu isteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.