Öneri ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve G*E*N*Ç*T*Ü*R*K1 tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle herkese selamlar askerdeydim 6 aydır 1 ay oldu biteli yani toplamda 8 9 ay sıkı şekilde oynamadım
    gemim
    10 iris 10 havoc 10 hercul 150 lf4 renkli lf4 lerden de var 3 prometheus 35 arge yeni gelen gemiler hariç bütün herşey var tartarus pusat hariç şuan cyborg için devamlı zeta yapıp anahtar topluyorum argeler kutu ve savaş agırlıklı 13 tane hybird işleyici eksiğim var cyborg için
    geliştirmeler yok denilecek kadar az lazerler kalkanlar falan elitden yana sıkıntım yok pet full oto yağma radar ambar protokolü var 3 level 3 adet 4 level radar 10 adet 3 level radar var bütün bütün modüller var gerekli olanlar
    vip katlayıcı indirim herşey var sınırsız şekilde
    spartan eksik onun içinde kristal kasmak gerekiyor o biraz sıkıntı olacak tabi

oyuna bayağı şeyler gelmiş karmaşıklaşmış biraz gemi modülü falan derken ne yapmam gerekiyor genel olarak yardım edermisiniz şuan cyborg almak için ugraşıyorum kapıdan cıkma ihtimali var ama çok düşük cıkarsa hammerclaw da kullanacagım cyborg malzemelerini

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle anahtar için zeta yapmanız sizin için yararlı olacaktır devam etmenizi öneririm fakat anahtarları sayborg için değil de prometheus lazerleri için harcamanız sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca etkinlikleri takip ederek gemi yükseltme modüllerini sahip olmanız sayborga sahip olmanızdan daha avantajlı hale getirebilir geminizi. Hibrit işleyici ve mikrotransistörlerle BO-3 kalkanlarını almakta da kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Sanırım şuan hedefini sayborg olarak belirlemişsin . Sanırım solace ve venom için modüllere sahip değilsin , sahip isen sayborg için bu kadar uğraşmana değmez diyebilirim , o eski muhteşem üstünlüğüne sahip değil ( tabi ileride gelecek etkinliklerde sayborg için modül getirilirse işler değişebilir ) . Ben de sana modum gibi zeta öneririm , hem bonus ödül günlerinde yaparsan kapılardan sayborg mimesis veya hammerclaw çıkartma ihtimalin olacak , hem de gelecek ganimet anahtarları ile hibrit işleyici ve mikrotransistör biriktirmek için yeşil ganimetleri açabileceksin . Ben hibrit işleyici ve mikrotransistörü uridium ile almanı tavsiye etmiyorum .
    Sayborgu bir kenara bırakırsak bence tüm enerjini prometheus lazer toplarına harcaman gerekir , hatta birincil önceliğin bu olmalı . Ki bunun için de zeta yapman gerekecek ( prometheus üretimi için bazı malzemelerin yanı sıra 75 ganimet anahtarı isteniyor ) , yani senin yerinde olsam bol bol zeta yapıp ve bol bol BL haritalarında kasılıp prometheus fullemeye çalışırdım . Gemin BL haritaları için yeterince iyi görünüyor , sayborg şart değil :)

4. titans___

titans___ User

bence promethus zeta yapmayı önermiş ler şaşma lazeri besle promethus grvler zeta ya yüklen arge de olur

5. modülleri nasıl alabilirim

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Etkinlikleri takip ederek alabilirsiniz. Savaş bileti ödülü veya birleştirde gelebilmektedir.

İyi forumlar.