Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kagan1903 tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Kagan1903

  Kagan1903 User

  Öncelikle cümleten S.A
  Oyunda yeni sayılırım belli bir aşamadan sonra ne yapmam gerekir bilmiyorum.
  Özelliklerim:
  16. seviyeyim 17 olmama 17m tp kaldı
  Gemi olarak venom kullanıyorum (birleştirden aldım)
  1 kez zeta yaptım 2 havoc var (x2 gününde)
  Burgu ve Güve droit düzenlerine sahibim
  11Argeyim
  8 iris
  full elit hız 7900
  full bo2
  5 lf4
  2 kararsız lf4
  1 hiperplazmoit lf4
  24 lf3
  P.E.T 8. seviyede

  Bu aşamadan sonra ne yapmam gerekiyor? Hızlıca 17 olup pro görevlerine başlamak için çabalıyorum ama bunun dışında gelişmek için ne önerirsiniz? Verdiği anahtar ve günlük dosyası için x2 gününde tekrar zeta yapmak istiyorum şu an 100/111 de kapı. Anahtarları lf4 gününde kullanmayı planlıyorum. Önerilerinize açığım.
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Kapı açmak için çalış ve sadece zeta kapısı yap onunda sadece x2 gününde yap sadece havoclarını fulle zeta ödülleri ile apis - zeus ve argeni yap . Bu arada rinuks kas apis zeus sonrası anahtarlarını pro lazerine kullanırsın sonra herkül onun sonrasında spartan ve BO3 leri yaparsın .
   
 3. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Geminizi geliştirmek için size yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatacağım.

  Öncelikle geminizi 8 iris ve 22 B02 28 Lf3 yapmanızı tavsiye ederim. Bunu ticaret ve birleştir vasıtası ile yaparsanız fazla zarar etmiş
  olmazsınız ve bunları yaparken bir yandan skylabınızı geliştirin. Belirtiğim seviyeden sonra size Zeta Kapısını yapmanızı öneririm.
  Zeta kapısını eğer palladium toplayarak yapacaksanız, 5-3 Haritasına gidip, yaklaşık 1500-1800 Ekstra enerji toplamanız gerekmektedir.

  2 kapı açacak kadar enerji kasıp, X2 Etkinliğinde kapıları yapmanızı tavsiye ederim (X2 yani Galaksi Kapıları Çifte Ödül Günü etkinliğinin aktif olup olmadığını Takvim'den kontrol edebilirsiniz). Bu sayede 1 kapıdan 48 bin uridium 50 yeşil ganimet anahtarı, 100 günlük dosyası ve 25.000 x4 kazanacaksınız. Açtığınız 2 zeta kapısından kazandığınız toplam 96.000 uridium ve 100 tane yeşil ganimet anahtarını da Zeus gününde harcamanızı öneririm. Bu şekilde hem Zeus parçası hem apis parçası hem de LF-4 kazanabileceksiniz. Ayrıca petiniz yoksa bunun için gerekli parçaları da bu şekilde bedavaya elde edebilirsiniz.

  Bu aşamadan sonra petinizi 8 seviye yapmanızı öneriyorum. Petiniz 8 seviye olduktan sonra dükkandan 3 seviye kamikaze modülü ve oto toplama ve hammadde toplama modülünü ( Palladium ve Kutu toplarken size yardımcı olması için ) almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde petiniz size hem savaşırken, hem kasılırken oldukça fayda sağlayacaktır. Alacağınız bu faydayı protokollerle arttırabilirsiniz. Örneğin radar protokolü almanız petinizin daha uzaktaki kutuyu toplayabilmesini sağlar. Daha sonra eğer yoksa Venom Gemisini almanızı öneririm. Bu sayede tasarımın verdiği hasar bonusu ve yeteneği ile kapıları daha rahat yapabileceksiniz.

  Daha sonra 10 tane havoc oluncaya kadar zeta kapısını yapmaya devam etmelisiniz. Artık geminizde petiniz olduğundan daha hızlı kasılabilir ve enerji için daha rahat palladium toplayabilirsiniz. Bu şekilde kapıdan aldığınız ganimet anahtarlarını Zeus gününde açmalısınız. Çünkü Havoclarınızı tamamlayana kadar bir yandan Apis ve Zeus içinde parça toplamış olacaksınız. Aldığınız günlük dosyalarıyla da argenizi geliştiriniz.

  Anahtarlarınızın bir kısmını Prometheus lazerleri için saklamalısınız. İlk 10 Prometheus lazerini görevlerden elde edebilirsiniz. Unutmayın ki şu an oyunun en güçlü lazer topu Prometheus'tur. BL haritaları ve Prometheus lazeri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Haricinde dirot düzenlerini almanız da sizin için oldukça önemli. Öncelikli olarak Burgu ve Güve düzeni almanız, savaşırken ve kapı yaparken size azımsanmayacak düzeyde fayda sağlayacaktır. Galaksi kapılarında Güve düzenini kullanmalısınız

  Apis ve Zeus için 35-36 parçaya ulaştıktan sonra diroiti inşa etmenizi öneririm. Bu sayıdan sonra aldığınız parçalar dirotin maliyetini pek fazla düşürmeyecektir. Havoclardan sonra ise aynı şekilde Herculesleri tamamlamak için Kappa Kapısını yapmalısınız. Artık geminiz bu aşamadan sonra belli bir seviyeye ulaşmıştır, kapıyı yaparken eski kadar zorlanmayacaksınız.

  Herculeslerden sonra geliştirme ve rütbe yönünden kendinizi geliştirmeniz için Hades Kapısını yapmanızı öneririm. Geminizin bu aşamalara ulaştıktan sonra eksik olduğunu düşündüğünüz kısmı kendiniz belirleyebilir ve tamamlayabilirsiniz.

  Ayrıca bütün bunları bir klana dahil olarak yapabilirsiniz. Bu şekilde daha kolay ve hızlı gelişebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş