ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Diriliş27 tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Diriliş27

Diriliş27 User

merhaba arkadaşlar 30 lf 4 (4 kararsız lf4,5 prometheus,21 normal lf4),8iris,10 havoc,2 hercul,halka,burgu,kalp,güve,yengeç uçuş düzenleri apise9 parça zeusa 34 parça var . ne yapmalıyım?

2. Tabi ki pro görevlerini bitireceksin önce. Normal görevleri yapmaya devam et. Etkinlikleri kaçırmamaya çalış güzel ödüller geliyor uri, gates, cephane vs. Biriken urilerle zeta yap pazar günleri. Belirli yeşil anahtar ve günlük dosyası seviyesine ulaştığını düşündüğünde kappa yapmaya başla herkülleri 10 lamak için. Günlük girişlerden b03 geliyor bu ay onları kaçırma.
    Sakın oili gemi almaya harcama ilerde proları 16 level yapmak için lazım olacak. Vee bölünme kristalini harcama spartan yapmak için kullanacaksın. Ayrıca yeşil anahtarlarıda zeus apis çıkaracağım diye kullanma ihtimali çok çok düşük. Onları pro birleştirme için kullan. 10 herküle ve en az 25 pro lazere ulaştığın zaman apis ve zeusu düşünürsün.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

@***S.T.E.A.L.T.H*** Arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum, neredeyse benim diyeceklerimin hepsini demiş. Dedikleri doğrudur.

İyi Forumlar.

4. Diriliş27

Diriliş27 User

üstad çok teşekkürler peki pro için rinuskları nereden kasacam?

5. 17 seviye ve üzeri isen X-BL haritasındaki NPC leri keserek toplayacaksın, X-8 haritasından gidiliyor. Gruplara katılmaya çalış, impulse ve attend ilk vurana rinusk veriyor. İnvoke en çok vuran 5 kişiye veriyor.

6. Diriliş27

Diriliş27 User

teşekkürler ben şimdi girdimde tek başına attend 3 gün sürüyor :D grubu bulursam girmeye çalışırım iyi forumlar bu arada konu kilitlenebilir herkese teşekkür ediyorum iyi oyunlar.

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  7. merhaba. arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış bende sana öneride bulinim ve yaptığın hatalardan bahsedim ki önğndeki zmanalarda gelişimini doğru adımlarla atasın. şimdi; o düzeye gelmeden önce pro lazerlerin 20 tane olabilirdi(bunun için ayrıntılı açılama yaparım istenirse) ayrıca halka, kalp ve yengeç düzenlerine verdiğin uri ile daha çok zeta yapıp arge ve anahtar konusunda gelişim sağlayabilirdin. ayrıca petine gelişim sağlamamanı öneririm zira pet çok çok sonrası için yapılacak bişe milyon uriler gidiyor çünki anahtarlarını zeus gününde harcamalısın. birde argelerini npc odaklı yapmalısın( bunuda nasıl yapacağını bilmiyorsan sorabilirsin) bu sayede npcleri rahat kesebilir ve uri elde edebilirsin. kalın sıkmaya vs ayarlıysa değişmeni öneririm. savaş vs gibi şeylere harcama ve yatırım yapman gereksiz olacaktır çünkü gelişmeye ihtiyacın var. örneğin; uçuş düzenlerine para vermemelisin gelişene kadar

8. Tr3 mmo daysan bl de yardımcı olurum.

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.