ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve muratdgn21 tarafından 6 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. muratdgn21

muratdgn21 User

arkadaşlar 1 gündür oynuyorum geçmişim az çok var 40 k uri topladım ilk topladıgım urileri nelere harcamalıyım acaba?

2. Dostum beni yanlış anlama ama şimdi yeni başlamışsın belli ki hiç birşeyin yok yani senin biraz da olsa fullenmek için milyon uridium harcaman gerek 40 bin uri birşey değil ki hani bu uridium ile sana birşeyin tavsiyesini vermek ne bileyim hani sen biraz daha biriktir en azından 150-200 bin sonra tavsiye istesen daha güzel olmaz mı?

3. oyundaki bilgi seviyen nedir ?
    imza kısmımdaki yonergeleri izleyerek konuma ulaşabilirsin orta seviye hesaplar içindir ama yeni başlıyan birine de katkısı olur

ek olarak geminin ozelliklerini yaz ki şunu yap bunu yap diyelim

4. arslanzero

arslanzero User

urileri biriktirmeye devam etmelisin günlük görevleri takip etmelisin
    1 flaxları fulle - silah koy
    2 leonov al (üriyle değil crediyle acıkartırmadan) ve x3 x4 te takıl bolbol devo sibo kes
    3 servere göre değişir ama credilerle irisleri fullemeye bak
    4 uriyle ilk alacgın burgu uçuş düzeni olmalı
    5 sistemdeki görevlerin sibelonoit-lokum- tallin-tallon lara geldiğinde acık artırmadan goli ve enforcer cekmelisin
    6 bol bol npc kesip credi biriktirip irisleri fullemen lazım lf3 leri zaten illa kutudan yada başka hediyelerden cıkıyor
    7 allah kolaylık versin :D