Ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve NGSparkeTek tarafından 3 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Arkadaşlar selam, çocukluğumun oyunu olan Dark Orbit'e geri dönmüş bulunmaktayım.

  Yaklaşık 2 haftalık oynama, forumda gezinme ve araştırma sonucunda 35 LF3'lü 8 Iris bi Goliath dizebildim.

  Şu anki sorunum ise ne yapacağımı bilmiyorum. Arge dizmek çok pahalı, açık arttırmadan venom gibi tasarımları almak için yeterince para biriktiremiyorum, galaksi kapılarını yapabileceğimden emin değilim. Birkaç saat oyun oynadıktan sonra kazandığım uridium miktarı inanılmaz azalıyor ve 2 gün kadar ara vermedende düzelmiyor.

  Oyun düzenini bilen arkadaşlar rehberlik yapabilirse çok sevinirim.

  İyi forumlar.
   
 2. joetly

  joetly User

  günlük görevler oluyor. onları mutlaka yap her gün. yaklaşık 8k uri yanında yeşil ganimet anahtarı, gg için ekstra eerji ve arge için günlük dosyası veriyor.

  haftasonlarını full zetaya ayırman gerekiyor. bunun için ister pala topla ister uri kasmaya çalış.

  zeta kapısını yapabilirsin. ilk başlarda biraz zorlasada en kolay kapılardan biridir. güve uçuş düzenini alırsan kapıyı yapman daha da kolaylaşır.

  şimdilik yapman gereken en önemli şey zeta.

  bana kalırsa yeşil ganimet anahtarlarını pek harcamamaya dikkat et. açık artırmadan venom ya da solace almaya çalış ancak bu biraz zor olacak özellikle solace. plus'ı çıkınca açık artırmada credi olayı arşa çıktı ama venom görece daha ucuza gidiyor. ilk önceliğin zeta kapısı ve eğer 17 level olursan ilk pro görevleriyle 10 adet pro lazerini tamamlaman. 1-2 ay boyunca belki daha bile fazla zeta yapmak zorunda kalacaksın sıkılmadan devam edersen çok hızlıca gelişeceksin. sadece rotadan şaşmamaya özen göster.
   
  NGSparkeTek bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş