Ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ρѕм「INV」 tarafından 2 Eylül 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yıllar sonra oyuna yeniden başlamaktayım 25 kararsız lf4,1 pro ve hammer gemilerim ,8 iris 2 havoc 7 yetenekli bir gemiyim.Plus yetenek o bu şu derken aşırı değişiklikler var nereden ve nasıl bir şekilde gelişme yolu izlemeyeliyim.Kısacası hiçbir fikrim olmadan nasıl bir yol almalıyım bunun hakkında öneri veya yardımı olabilecek arkadaşlardan yardım istemekteyim.

2. Genelde havoçları fulleyene kadar zeta yapıp (özellikle pazar günleri) , sonrasında BL haritasında pro lazer görevleri yapılır. Sen sanırım direk paymentten hammer paketini alıp 17 level olmuşsun ve 6-8 level arasındaki çift görev ödülü veren paketi kaçırmışsın. Bu sebeple tek tek toplayacaksın proları. En sıkıntılı durum bu zaten. Malumundur oyunda en iyi lazer prometheus lazeridir (son çıkan asmodeus normal haritalarda prodan bi tık daha iyi) o da ancak BL de takılarak elde edilebilir.
    Sevkiyattan sürekli r1 gönder ilerde plus gemi ve roketatar birleştirmen için gereken maddeleri ordan toplayacaksın. Etkinliklerde anahtar ile öncelikle Iac ve bölünme kristallerini al, sakın onları almadan başka şeylere yönelme. Eğer otocu hileci hurdacı değilsen Iac ve bölünme kristalini sadece oradan temin edebilirsin. Topladığın yeşil kutuları haritalarda açma pro birleştirmek için lazım olacak. Yetenek ağacında akıllı ilerle, çoğu arkadaşın yaptığı gibi gemiyi güçlendirmeden kalın sıkma argelerine verme. Önce dp ve yaratık argelerini doldur sonra ayarcıyı fulle. Çünkü çok miss atıyor yaratık kesmen eziyet olur.
    Bende bir çok kez başla / bırak yaparak oyunu oynadım. Eskiden tr serverlerinde oynardım fakat şimdi küreselde hesap açıp oraya başladım 1 ay oldu. Tek takıldığım için yardım alamadım ve pro görevlerini tek başıma yavaş yavaş yapıyorum 9 proyum şu an. Bi 15 pro falan yapınca ebediye takılmaya başlayacağım.

3. Teşekkürler dikkate alıp bu şekilde ilerleyeceğim.