Ne yapmalıyım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oO-DANGER-Oo tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Ben Tr4 vru Oyuncusuyum;
    Gemim : Goli
    Diroit : Flax(6)
    Lazer : 10Lf3 (6sı flaxda) geri kalan Lf2
    Hız Ve Kalkan : Hız(7Birim) Kalkan(A03 12 tane , 3tane B01)
    Klan olarak kendim klan kurdum.
    Şuanda Elimde 7.500 uri var..
    3-5,3-6,3-7 haritalarında takılıyorum kendi başıma bi tallin kesebiliyorum :)
    düşman oldugu için cubi kesen(arasıra oluyor. :) Tallin ararken bile düşman kesiyor :)

Size Ne Yapmalıyım ?

2. U_Alper07

U_Alper07 User

Bende tr4 vru oyuncusuyum aynı sorunu ben de yaşıyorum , ben 2.haritada portalın yakınında takılıyorum ki düşman gelirse kaçabileyim diye yoksa bende vegayım ve kesiyorlar acımıyorlar kardeş... Ya da 1.haritaya gidip sürekli ve hızlı bir şekilde lordakia,saimon,devo,sibo boss vb.. kes uri felan kas kendini öyle geliştir zaten bir müddet sonra 2.haritaya kök salarsın .. iyi oyunlar.. :)

3. Mαтαdor

Mαтαdor User

Urini biriktirip 2 tane iris almalısın. Çünkü irisin 2 tane yer avantajı var. Lf2 leride takarsın irislere lf3 ten çok daha karlı bir hale gelir. 8 diroidin olduktan sonra da lf3 yada bo2 alırsın karar senin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.