Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve `•øиζч♥ƒøя♥чøµ•´♥тя♥ tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemide uridium var neye harcayacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Gemimin özellikleri şöyle

4 Hangar: Goliath, Citadel, Aegis, Sperhead
    Taasarımlar: Goliath: spectrum, venom, sentinel, solace ve alışverişteki tasarımlar. Aegis: Aegis elite. Diğerlerinin tasarımı yok
    İris: 10 adet
    Lf4: 32 adet
    Geliştirmeler: Lf4'lerin 31 tanesi 16 level 1 tanesi 1 level. İrisler 16 level. 19 adet kalkan 2 level bir ranesi 12 level
    Arge: 36
    Pet:15 level
    Modüller:Kamikaze 3, Düşman bulucu 3, Oto yağma 3, kombo gemi tamir modülü 3, Oto hammadde toplama 3, tamir modülü 1
    Protokoller: 6 adet radar protokolü 3
    Ekstralardan lazım olanların hepsi var
    Uçuş düzenleri: kalp,güve

Aklımda 3 şey var. Birisi kalkanları 16 level yapmak. Ama 12 level yaptığım kalkanı irise takıorum 1 levelle arasında 3 bin var sadece. Pek bişey farketmiyo yani
    İkincisi palladium için elmas uçuş düzeni. Üçüncüsü de Kombo koruma modu modülü

Sizce ne alayım? uridium sorun değil

2. Merhaba ,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. Prophecy

Prophecy User

Kombo koruma modülünü al bence bu arada ***********

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2014
  4. Mαтαdor

Mαтαdor User

Diroid düzenlerin biraz eksikmiş elmas al ama elmasa sadece kasılmak yada paladium toplamak için bakma ws lerde de işe yarıyo onun dışında yengeçte almalısın.

Ayrıca kalkan geliştirdim fazla işe yaramıyo demişsin ancak zaten yapıcak bir şeyin kalmamış dönüp dolaşıp yine urilerinle kalkanı geliştiriceksin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.