ne yapmalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Yaser545 tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaser545

Yaser545 User

Arkadaşlar oyuna yeni başladım.6 levelim bigboyum var.4 tane lf3 3 tane lf2 1 tane lf 1 kullanıyorum.slotlara ortalama 750 vuruyorum.x3 te saimon keserken devolariumlar geliyor 1k falan vuruyor bi tane devolarium.ben de kaçmak zorunda kalıyorum kasılamıyorum.2 tane sg3nb02 kalkanım var 5 tane hız jeneratörüm var.nasıl kasılmalıyım ve neler almalıyım gemime?Bi de günde 2 saat oynarsam kaç günde goli alacak duruma gelirim?

2. benım sana onerım acık arttırmadan gece bır saatte gırıp leonov alman leonovla 750 x 2 = 1500 vurursun ( onerım lf1 cıkart lf2 tak ) bununla devo kesebılırsın aynı sekılde bo1 kalkanı al flax sayını arttır leonovla baya para kasıp golaht alabılırsın hangi serverde oynuyosun ?

3. Yaser545

Yaser545 User

Tr5 serverında oynuyorum.

4. tr2 olsaydın yardım ederdım

5. Yaser545

Yaser545 User

yardım edeceksen tr2 ye char açarım açıyımmı

6. yok sen kasıl orası daha ucuz tr2 gelme ırıs 350 m zor aldım

7. Yaser545

Yaser545 User

10 k uriye lf3 almakla hata ettim şimdiye lenoyu alırdım

8. leonovu gece 01 02 ıhalesınde 50 k alabılırsın veya 10 k ucuz gece

9. Yaser545

Yaser545 User

cephanem çabuk bitiyor normalmi bi de gemi imha edildiğinde tamir etmek kaç uri

10. Tamır etmek ücretsiz ama kapıda veya oldugun yerde tamır etmek urıdum ıle kuponun varsa daha ucuza gelır 300-500 urıdum
    cepheane içinde gemi-acc alabılırsın..

iyi forumlar

11. Yaser545

Yaser545 User

Gemi-acc ne demek?

12. cephane arttırıcı 2 veya 3

13. Yaser545

Yaser545 User

tr5 de en iyi şirket hangisi

bugün slotlardan 500 uri kastım bu gidişle golinin parasını 160 günde çıkarabilirim.uri kasmanın daha hızlı bi yolu yokmu.gerçi x2 de 500 uri kastım.x3 te slotları yavaş kesiyorum o yüzden x2 de kasılıyorum ne yapmalıyım?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2014
  14. Merhaba ,

İlk olarak Leonov gemisini Açık Arttırma bölümünden kredi teklifi ile aralara nokta koymadan 500000 v.b. şekilde şansınızı deneyerek alabilirsiniz.

Ayrıca kredi bitiktirin 3-5 gün ve en azından bir süreliğine LF-2 lazar alıp vuruşunuzu biraz daha yükseltebilirsiniz. Flax alın 5-6 tane onlara da lazer yada kalkan koyabilirsiniz.

Kalkan olarak SG3N-B01-Kalkanı yada SG3N-A03-Kalkanı şimdilik alıp kalkan değerini yükseltebilirsiniz.

İyi forumlar.

15. tr5 mmoysan gel klan ismi GECE AVCILARI yardım ederim

mo en güçlu eger vru eıc isen mmoya gel ful olduktan sonra vru fln ol ama rutbbe için yaparlar bunu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Şubat 2014
  16. Yaser545

Yaser545 User

mmodayım

gece avcıları yazınca iki tane gece avcıları var 10 üyeli olanmı seninki

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Şubat 2014
  17. KARANLIK

KARANLIK User

Bence leonow alarak devam etmelisiniz.Ev avantajı sebebiyle hem roket hasarınız hemde lazer hasarınız artacaktır.

18. Yaser545

Yaser545 User

arkadaşlar leonov aldım saolun.slotlara ortalama 1500 vuruyorum.benim anlamadığım leonova 8 lazer koyuluyor ama 16 lazer varmış gibi hasar veriyor bu özellik sadece leonov damı var

19. Merhaba ,

Leonov 6 lazer ve 6 jeneratör slotu vardır. Gemi'deki lazer ve jeneratörler x-1 , x-2 , x-3 ve x-4 haritalarında 2 kat etkili olur.

150 x 2 = 300

300 x 6 = 1800 civarı vuruş olur.

Kalkan normalde 100k olacaksa 200k olur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.