ne yapmalıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve §ρáγđî tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 3 senedir şu oyunu oynuyorum birtürlü istediğim seviyeye gelemedim urimi paramı neye harcayacağımı bilmiyorum.şimdi arkadaşlar özelliklerimi yazıcağım ve sizden bana artık uri ve paramla ne yapmamı tavsiye ettiğinizi öğrenmek istiyorum.
    goli+enforcer+8 iris+1lf4+34lf3+17sg3nbo2+25 g3n7900+bütün extralar+11lvl pet+kamikaze3+oto hammade2+kombo gemi tamir2+tamir1+933 milyon tp+620bin şeref+24 arge

eksikler:2.hangarım yok,hiç geliştirmem yok ,zeta-epsilon-kronos-hades yapmadım.iris tasarımım yok,yetenek goli tasarımı yok.apis-zeus yok.
    sizce bu saaten sonra ne yapmalıyım.

2. bence ilk iş diroitlerini geliştir ve sonra zeta ile havocunu tamamla

3. Sennar23

Sennar23 User

gemi eksikler haricinde güzel bir gemi sana önerim havoc ları fullemek için zetaya gir zetadan gelen urı ıle geliştirme yap ve gelen 25 anahtar ilede kutu açarak lf4 çıkarabilirsin ve apis,zeusda açabilirsin tabii

4. her zeta kapısı için nerden baksan 20 saatin üzerinde pala toplamam lazım çok uzun bir süre değilmi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.