Ne yapmalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KaptanOrbit tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün 75000 x3 =225000 uridyum alıcam. Arge mi yapıyım? Aegis ile kalp uçuş düzeni mi alayım?
    Gemim: goliaht
    5 iris 3 flax
    18 lf3, 11 bo2, 16 elit hız
    11 argeyim
    15 level
    Oyuna belki de ilk ve son para yatırışım. Onuda mantıklı harcamak istiyorum:)

2. Merhaba ,

O zaman bence uridium'larınızı net bir karar verdiğinizde harcayın.

Bence ilk olarak arge'yi toparlayın fakat bu durum kişiden kişiye değişebilir. Bazıları Aegis alır kasarak arge filan yapar. Bazıları arge yapar kasarak Aegis filan alır. Yani karar verilmesi zor bir durum. :)

İyi forumlar.

3. Argeye bastım ve 18 arge oldum. Kalın sıkmaya görede dağıttım. Şuan kalkan sıklığı 5/5 de güzel bir efek veriyor.:) Kalan uridyumu biriktirmeye karar verdim onunlada kalp uçuş düzeni almayı düşünüyorum. Herhangi bir yorumunuz yoksa konuyu kilitleyebilirsiniz.;)

4. Merhaba ,

Uridium biriktirip Aegis alabilirsiniz yada dediğiniz gib Kalp düzenini alabilirsiniz. Fakat dediğim gibi iyi düşünüp doğru karar vermek lazım. Bunun için kendi oyun taktiğinizi belirlemeniz gerekiyor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.