Ne yapmamı önerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ĿЄҨØĿÂ$01 tarafından 15 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyuna tekrar bakmak istedim
    14 pro gerisi full lf4
    hız kalkan(BO-2) mevcut
    normal gemilerin yanında sadece syborg ile cerrah gemim var
    7 irisim zeusum yok
    irislerim 16 lvl havoc fazlasıyla var herculesim 10 tane
    modül cerrah için %8 hasar var sadece
    pette modüllerin çoğu var protokol 3-5 tane var.
    35 argeyim

Ne yapmam lazım modül çok eksiğim var zeus çıkmıyor bir türlü sadece zeta mı odaklanmam lazım ?

2. -333-

-333- User

her şey zamanla olur hemen olmaz zeus ve apis için bölünme kristali biriktirip apokalipso sandığını denemeniz faydalı olacaktır bütün zeus ve apis şansı yüksek..diğer yandan modül işi maalesef şans istediğin modülü bulamıyorsun daha çok çıkan modüllere göre gemi tercihini yapman faydalı olacaktır etkinlikleri takip edip modül işini şansa ne çıkarsa ona göre şekillendirin.bu süreçte tabiki en öncelikli proları fullemeniz olacaktir yavaş yavaş.

3. ha pardon 7 irisim yazmışım 9 olacak o apisim var zeusum yok
    zeus içinde apoc mu açmak mantıklı yoksa zeus gününde sarı kutu mu onu bilemedim apoc açtım 30-40 tane ama çıkmadı zeus

4. Susanoo

Susanoo User

Öncelikle proları tamamlamak için bir süre pazar günleri zeta dönmeni tavsiye ederim. Zeus için çok acele etme zaten lazerlerin tam değil. apocalipso kutusundan geldikçe şansını dene. Onun dışında savaş biletini her ay kesinlikle bitirip modül toplamaya çalış.