Ne yapsam bilemedim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve WhoFeedQerry tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese selam ;)
    gemim 8 iris ve apis e sahip 9 havoc var
    27 arge
    12 Prometheus
    3 Hp
    3Magma
    1 Kararsız
    2 Yansıma gerisi normal 1 level lf4
    tüm droitler 6 level (geliştirme leveli 6)
    pet 14 level tüm silah slotları açık lf4 var hepsinde
    4 modül yeri
    5 radar var
    Halka güve Burgu uçuş düzenim var
    Sayborga 100 oil kaldı
    Zeus u açmak için zeta mı yapayım
    yoksa herkül için kappa mı yapayım

Bunları yapmak için en hızlı nasıl uri kasarım ?
    (x2 ile 35kları görüyorum sarı taş + destek ile )

2. DUMAN.

DUMAN. User

oil kasmak için bu yeni gelen yaratıkları kovala sayborg al çok iyi olur sonra zeta yap kappa yap 50k uri veren yaratıkları bekle

zeta yap kappa yap oil veren yaratıkları kovala

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2019
  3. bu yaratığa denk gelmem çok zor :D başka şekilde uri kasamaz mıyım :)

4. Başkasının sıktığı cubiye sıkabilirsin (bana kalsa yapma derim), tek başına cubikon kesebilirsin ama en iyisi 2 kişi(ayni grupta) serice kesmeniz.
    Low kapısını klanca veya arkadaşlarınla yapabilirsin,
    Katlayıcı cekip kutu toplayabilirsin.
    Seri boss talon kesebilirsin.
    Vs vs... Kolay gelsin:)

5. Low dönen 3-4 kişi bul ben böylece 2 saatte 40k uri kastım bugün. Aralıksız low dön derim.

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımızın da dediği gibi low kapısı yaparak uridium kasma yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca artık yavaş yavaş herculeslerinizi tamamlamalısınız bu nedenle Kappa kapısı yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Cevaplarınız için teşekkürler son bir sorum daha olucaktı zeusu açana kadar zetaya devam mı edeyim

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu tamamen sizin seçiminize kalmış durumdadır, fakat ben tıpkı havocları tamamladığınız gibi herculesleri de tamamlayıp o bonusa da sahip olmanızı öneririm. 10 havoc, 10 hercules olduktan sonra er yada geç zeusa da sahip olacaksınız fakat öncelik hercules olmalı diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

9. uzayl80

uzayl80 User

zetadan devam arkadaş 50 anahtar geliyor çifte günde uri kasmak içinde 45- 51-52-53 tavsiye ederim dönebildiğin kadar zta dön sonra kappaya başlarsın zeta seni zarara sokmaz
    devam devam zetaya en fazla anahtarı zeta veriyor zeusda acarsın ben 6 anahtardan 1 zeus 1 apis parc cıkarttım x2 de
    herkülün pek faydasını görmedim ben onun yerine havoklar daha iyi bence savunm yerine atak yapmak en saglamı hherkülde kurtarmıyo hr türlü kesiliyon atak ol avcı ol daha iyi düşmanı hazırlıksız yakalmak daha mantıklı

Son düzenlenen: 27 Ocak 2019
  10. Kutularda pek şansım yok sanırım ya :D indirim +200k uri vardı zeusu açmaya hevesliydim 250 anahtarımda vardı ama 6 tane zeus parçası çıkarabildim :D

Cevaplarınız için yeniden teşekkürler konu kilitlenebilir :)

11. Renegade64

Renegade64 User

zeta yapmalısın bence her hafta 3-4 zeta yapsan 3. haftada ki zeus gününde zeusu çok ucuz fiyatlara indirebilirsin

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.