Ne yapsam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve afatsa212141 tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar ben sizden şimdi ne yapacağım diye soruyorum 60 gündür oyundayım hergün girdim kasıyordum ama şimdi acaip sıkıldım fakat yeni açık artırma sistemi keyfimi getirdi fiyatların yüksek olması gene kaçırdı :)
    Gemim: Goliath (ihaldeki tasarımlar)
    Silahlar: 16 LF-3 gerisi LF-2
    Diroitler:8 İris
    Uçuş:Elmas (canı yarıya indirdiği için pişman oldum almaktan ama devoruerde kolaylık sağlar diye aldım)
    P.E.T: 11 lwl kami 3 oto hammadde 3 (vip :malesef param yoq daha küçüğüm :)
    Kalkan: 16 bo2
    Hız: gull 10luk hız
    Kapılar: alpha yaptm zeta ise 96 parça bi türlü çıkmıyor sıkıldım paladiumdan
    Ekstralar: Full

Kredi:330m
    Uridium:0 :)
    Arge:10 (kalın sıkmaya göre ayarlı)
    şimdi bana zeta yapın dersiniz az kaldı flan paladium toplamaktan gözlerim kör oldu son verdiğim 400 enerjiden sadece 10 parça çıktı 20 gündür kredi kasıyorum aegis gelecek diye baktım geldi fiyatlar tawan yaptı :) 650m şuna bu hafta alsam alırım.Olmadı lf3 lerini fulleyipte 150m goliaht tasarımınamı basayım ? yada 2-3 güne alacağım aegisemi basayım ?

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Credits'inizi veya Uridium'unuzu Kasıp Aegis Alabilirseniz Kasılmanızda ve Geminizi Geliştirmenizde Büyük Etkisi Olur.

İyi Forumlar...

3. saolun aegis diyorsunuz konu kilit olabilir

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konu İstek Üzerine Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.